Wielkie gwiazdy na premierze filmu „Babilon”: Brad Pitt, Olivia Wilde, Kelly Rowland, Margot Robbie, Elle Fanning

Gwiazdy na premierze Babilon

Gwiazdy na premierze Babilon

Brad Pitt, Olivia Wilde, Kelly Rowland, Margot Robbie, Elle Fanning... Gwiazdy na premierze filmu Babilon. Zdjęcia.

Babilon to najnowszy film w reżyserii Damiena Chazelle’a, który zasłynął takimi tytułami jak Whiplash oraz La La Land. Ponownie w obsadzie zebrał same gwiazdy: Margot Robbie, Brad Pitt, Tobey Maguire, Lukas Haas, Jovan Adepo, Li Jun Li, Jean Smart, Max Minghella i Diego Calva, zabłysną na ekranie.

Historia opowiedziana w produkcji rozgrywa się w Los Angeles w latach 20. XX wieku. Skupia się ona na okresie przejścia z kina niemego do filmów z dźwiękiem, które zmieniło obraz ówczesnego Hollywood.

Premiera Babilon odbyła się w Los Angeles i ściągnęła na czerwony dywan mnóstwo gwiazd Hollywood. Kto pozował fotoreporterom?

Gwiazdy na premierze filmu Babilon. Kto się pojawił?

Na premierze filmu Babilon wielkie gwiazdy: Brad Pitt, Olivia Wilde, Kelly Rowland, Margot Robbie, Elle Fanning, Eric Roberts, Flea, Max Minghella, Demian Bichir, Victoria Aletta, Li Jun Li, 

Margot Robbie, która gra jedną z głównych ról, powiedziała, że widzowie zobaczą na ekranie wiele odważnych scen.

To niezwykle rozpustna, szalona i dzika impreza, na której wiele osób nie miało nic na sobie lub miało bardzo mało. Było bardzo ostro. Nagle pomyślałam: to nie ujdzie nam na sucho!. I naprawdę się wówczas przeraziłam. Nie miałam pewności, czy wolno nam to pokazać — mówiła w wywiadzie.

Na premierę w Los Angeles aktorka wybrała w oryginalną czarną kreację z kapturem i odważnymi wycięciami. Sukienka powstała w ramach kolekcji wiosna-lato 2023 marki Alaïa.

Jak wyglądały inne gwiazdy? Zajrzyjcie do naszej galerii.


Brad Pitt - premiera filmu Babilon

Brad Pitt - premiera filmu Babilon

Margot Robbie - premiera filmu Babilon

Margot Robbie - premiera filmu Babilon

Kelly Rowland - premiera filmu Babilon

Kelly Rowland - premiera filmu Babilon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×