Gwiazdy na pokazie mody: Anna Markowska, Zosia Ślotała, Anna-Maria Sieklucka, Edyta Zając

Gwiazdy na pokazie mody

Gwiazdy na pokazie mody

Anna Markowska, Zosia Ślotała, Anna-Maria Sieklucka, Edyta Zając... Gwiazdy na pokazie mody. Zdjęcia obiegły media.

W poniedziałek 19 grudnia miał miejsce pokaz marki MVP Wardrobe, która prezentowała swoją kolekcję na nowy sezon. Na imprezie nie brakowało gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na pokazie mody. Kto się pojawił?

Pokazy mody zawsze przyciągają gwiazdy. W poniedziałek nie inaczej było imprezie marki MVP Wardrobe, która prezentowała kolekcję na nowy sezon.

Fotoreporterom pozowali: Anna Markowska, Zosia Ślotała, Anna-Maria Sieklucka, Edyta Zając, Łukasz Bogusławski, Patrycja Sobolewska, Erica Trincanato, Anna Nowak, Patrycja Tyszka Ksepka, Anna Dec, Katarzyna Sosińska, Magdalena Antosiewicz.

Wśród przybyłych uwagę zwracała cała w bieli Anna Markowska, która całkiem niedawno ujawniła, że jest w związku z Kubą Wojewódzkim.

To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie. Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Ja wówczas byłam w związku, więc Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem.

Kiedy przyjaźń pomiędzy Kubą a Anną zamieniła się w miłość?

To było gdzieś po półtora roku znajomości z Kubą. Byliśmy znajomymi i dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale też takim pozytywnym, bo Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej.

Ania pojawiła się na pokazie w marynarce, która skutecznie maskowała, czy modelka pod spodem nosi spódniczkę, czy może szorty. Dzięki tej stylizacji można było podziwiać jej zgrabne nogi.

Jak wyglądali inni? Zdjęcia w galerii.


Anna Markowska - pokaz MVP Wardrobe

Anna Markowska - pokaz MVP Wardrobe

Edyta Zając - pokaz MVP Wardrobe

Edyta Zając - pokaz MVP Wardrobe

Patrycja Sobolewska - pokaz MVP Wardrobe

Patrycja Sobolewska - pokaz MVP Wardrobe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×