Gwiazdy na pokazie mody: Ewa Kasprzyk, Katarzyna Żak, Beata Tadla, Agnieszka Sienkiewicz, Grażyna Wolszczak…

Gwiazdy na pokazie mody

Gwiazdy na pokazie mody

Gwiazdy tłumnie pojawiły się na zorganizowanym wczoraj pokazie mody. Kto brylował przed fotoreporterami na czerwonym dywanie? Nie zabrakło znanych nazwisk. 

Gwiazdy uwielbiają błyszczeć na czerwonych dywanach i wiadomo o tym nie od dzisiaj. Jest to dla nich szczególnie ważne, ponieważ w wyszukanych stylizacjach mogą zaprezentować się przed fotoreporterami. Większość ze znanych i lubianych chętnie przyjmuje zaproszenia na kolejne eventy, gdzie mogą brylować w blasku fleszy.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, takich wydarzeń zdecydowanie nie brakuje. Można wręcz odnieść wrażenie, że po czasie niemal dwuletniego przestoju, każdego wieczoru mogą oni pojawiać się na branżowych imprezach. Odbywają się bowiem zaległe premiery filmowe, eventy różnych marek, a także pokazy mody.

Na tych ostatnich szczególnie nie brakuje miłośników najnowszych trendów. 1 września odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Deni Cler jesień/zima 2022/2023. Kto przybył na wydarzenie?

Gwiazdy na pokazie mody Deni Cler. Kto się pojawił?

Gwiazdy bardzo tłumnie pojawiły się na pokazie najnowszej kolekcji, która przedstawiła trendy na nadchodzące dużymi krokami jesień i zimę. Na imprezie, która odbyła się 1 września, pojawiło się ponad 500 gości, a wśród nich nie zabrakło oczywiście gwiazd, które przyjęły zaproszenie.

Przed fotoreporterami na czerwonym dywanie pozowały do kolejnych zdjęć między innymi: Ewa Kasprzyk, Katarzyna Żak, Urszula Dudziak, Anna Korcz, Agnieszka Sienkiewicz, Anita Sokołowska, Joanna Racewicz, Grażyna Wolszczak, Marysia Sadowska, Beata Tadla, Lidia Popiel, Monika Richardson, Karolina Pilarczyk, Katarzyna Dąbrowska, Marta Kielczyk, Paulina Koziejowska i Barbara Pasek.

Chociaż miłośniczki mody z show-biznesu z zaciekawieniem przyglądały się najnowszej kolekcji marki, to same również zadbały o niebanalne kreacje. Po ich strojach widać, że poczuły już jesień w garderobie. Dwie z pań jednak nadal zdecydowanie mają lato w sercu. Na różowy garnitur postawiła bowiem Katarzyna Żak, a w podobnej do niej stylizacji pojawiła się także Beata Tadla.

Z tłumu wyróżniała się również Grażyna Wolszczak. Aktorka, chociaż postawiła na total black look, to dodała pazura swojej stylizacji ciekawymi dodatkami. Wybrała kapelusz z dużym rondem i ogniście czerwoną torebkę. Zdjęcia z pokazu zobaczycie w naszej galerii.


Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

Beata Tadla

Beata Tadla

Barbara Pasek

Barbara Pasek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×