Gwiazdy na charytatywnym pokazie „Dzieci Dzieciom”: Kasia Cichopek, Szymon Majewski, Kuba Wesołowski, Gabi Drzewiecka, Marta Manowska

gwiazdy dzieci dzieciom

Gwiazdy na pokazie charytatywnym „Dzieci dzieciom”

21 stycznia tłum gwiazd pojawił się na charytatywnym pokazie mody zorganizowanym przez Fundację Spełnionych Marzeń. Znani i lubiani w towarzystwie dzieci z oddziałów onkologicznych brylowały na wybiegu. Kto wsparł tą inicjatywę? Zobaczcie zdjęci z niezwykłego pokazu mody!

21 stycznia w Warszawie odbył się wyjątkowy charytatywny pokaz mody. Tłum gwiazd pojawił się na czerwonym dywanie, a później na wybiegu – ale w nie byle jakim towarzystwie. U ich boku w specjalnie zaprojektowanych koszulkach pojawiły się dzieci z oddziałów onkologicznych. Specjalne wydarzenie, które odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie przyciągnęło prawdziwy tłum znanych i lubianych. Kto się pojawił?

Na wybiegu pojawili się między innymi Szymon MajewskiKasia CichopekGabi DrzewieckaKarolina PilarczykAnna Korcz, Paula Tumala, Kuba Wesołowski czy Tomasz Zarzycki.

Kto jeszcze? Zobaczcie zdjęcia!

Gwiazdy wspierają hospicjum. Wspaniała akcja zorganizowana przez znaną fotografkę! [WIDEO]

Edyta Górniak oddała niezwykły hołd tragicznie zmarłemu Pawłowi Adamowiczowi. Wszyscy fani gwiazdy płaczą ze wzruszenia! [WIDEO]

Gwiazdy pożegnały Zuzannę Łapicką. Na jej pogrzebie pojawiły się prawdziwe tłumy


Kasia Cichopek - charytatywny pokaz mody

Kasia Cichopek - charytatywny pokaz mody "Dzieci Dzieciom" 2019

Alżbeta Leńska - charytatywny pokaz mody

Alżbeta Leńska - charytatywny pokaz mody "Dzieci Dzieciom" 2019

Marta Manowska - charytatywny pokaz mody

Marta Manowska - charytatywny pokaz mody "Dzieci Dzieciom" 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×