Gwiazdy na otwarciu luksusowego butiku: Paulina Krupińska, Sandra Kubicka, Karolina Malinowska, Lidia Popiel

Gwiazdy na otwarciu butiku

Gwiazdy na otwarciu butiku

Paulina Krupińska, Sandra Kubicka, Anna Zejdler, Karolina Malinowska, Katarzyna Stankiewicz... Gwiazdy pojawiły się na otwarciu butiku. Zdjęcia. 

Pierwszy butik znanej brytyjskiej marki luksusowych perfum Jo Malone London w Polsce został otwarty w Warszawie. 17 listopada na uroczystości pojawiły się gwiazdy. Kto pozował reporterom?

Gwiazdy na otwarciu luksusowego butiku. Kto się pojawił?

Marka Jo Malone London została założona w 1990 roku przez Joanne Lesley Malone. Początkowo była uznawana za perfumerię niszową. W 1999 roku została przejęta przez markę Estée Lauder i od tamtej pory jest znana na całym świecie. W Warszawie pojawił się pierwszy butik marki. Na uroczystym otwarciu pojawiły się gwiazdy.

Jesień obfituje w imprezy, na których chętnie i licznie pojawiają się znani i lubiani. Ciągle mamy wrażenie, że po latach zamknięcia w pandemii istnieje wielka potrzeba, żeby wyjść do ludzi, pięknie się wystylizować i dobrze bawić w świetnym towarzystwie. Nie inaczej było podczas czwartkowej imprezy związanej z pojawieniem się w stolicy kolejnej topowej marki.

Fotoreporterom pozowały: Paulina Krupińska, Sandra Kubicka, Anna Zejdler, Katarzyna Stankiewicz, Karolina Malinowska, Marta Gąska, Izabela Zwierzyńska, Lidia Popiel, Anna Gzyra, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski. 

Naszą uwagę przyciągnęła przede wszystkim żona Bogusława Lindy, Lidia Popiel, która niezmiennie zachwyca urodą. Była modelka i popularny aktor ślub wzięli w 2000 roku. Małżonkowie od tamtej pory są nierozłączni. Doczekali się córki Aleksandry, która niedawno zadebiutowała na szklanym ekranie. Nie bywają zbyt często razem na czerwonym dywanie. Tym razem jednak Lidia Popiel skusiła się i pojawiła na evencie.

Zdjęcia w naszej galerii.


Paulina Krupińska - otwarcie butiku

Paulina Krupińska - otwarcie butiku

Lidia Popiel - otwarcie butiku

Lidia Popiel - otwarcie butiku

Anna Zejdler - otwarcie butiku

Anna Zejdler - otwarcie butiku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×