Szukaj

Cannes 2019. Spektakularne kreacje gwiazd na kolacji Diora i „Vogue’a”: Bella Hadid, Ashlee Simpson, Monica Bellucci

Cannes 2019 - kolacja Diora

Cannes 2019 - kolacja Diora

Bella Hadid, Ashlee Simpson, Monica Bellucci... Plejada światowych gwiazd wzięła udział w kolacji, której gospodarzami byli dom mody Dior i francuska edycja magazynu Vogue. Jak się zaprezentowały?

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 to nie tylko oficjalne premiery, które pokochały gwiazdy, ale także wydarzenia im towarzyszące, które przyciągają nie mniejsze tłumy. Środowy wieczór dla niektórych nie zakończył się tylko na pokazie filmu Les Miserables. Tuż po zakończeniu pokazu odbyła się bowiem kolacja zorganizowana przez dom mody Dior i francuską edycję magazynu Vogue.

Wydarzenie to z pewnością było nie tylko doskonałą okazją do relaksu, ale także do spotkania największych tuż świata kina, mody i branży rozrywkowej. Na imprezie pojawiła się m.in. Bella Hadid, która z tej okazji zdecydowała się na piękną, dopasowaną stylizację. Ubrała się bowiem w jasną bluzkę, która kończyła się przed pępkiem. Dobrała do niej długą spódnicę i dyskretną torebkę.

To jednak niejedyna gwiazda, która tego wieczoru brała udział w wydarzeniu. Na kolacji pojawiły się także m.in. Ashlee Simpson, Carla Bruni Sarkozy, Monica Bellucci, Eva Herzigova. Jakie kreacje wybrały wymienione panie? Tego dowiecie się z naszej galerii.

Zobacz: Eva Longoria przyłapana z rocznym synem w Cannes! Tak ślicznych zdjęć jeszcze nie mieli!

Zobacz: Cannes 2019: Natalia Janoszek w cudownej kreacji na premierze filmu „Les Miserables”. Dół sukienki robi fenomenalne wrażenie!

Zobacz: Cannes 2019. Ambasadorki L’Oreal Paris na czerwonym dywanie: Amber Heard i Elle Fanning zachwyciły w dziewczęcych kreacjach


Ashlee Simpson - kolacja u Diora i Vogue'a

Ashlee Simpson - kolacja u Diora i Vogue'a

Ashlee Simpson - kolacja u Diora i Vogue'a

Ashlee Simpson - kolacja u Diora i Vogue'a

Bella Hadid - kolacja u Diora i Vogue'a

Bella Hadid - kolacja u Diora i Vogue'a

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×