Szukaj

Gwiazdy i celebryci na Brit Awards 2019: Hugh Jackman, Dua Lipa, Lily Allen, H.E.R, Emma Bunton

brit awards 2019

brit awards 2019

Gwiazdy na Brit Awards 2019

Tłum gwiazd i celebrytów na rozdaniu nagród Brit Awards 2019 w Londynie. Na czerwonym dywanie pojawiło się grono docenianych i lubianych angielskich artystów, którzy przybyli na rozdanie jednych z najpopularniejszych brytyjskich nagród. Kogo widziano i jak wyglądały stylizacje? Zobaczcie zdjęcia!

20 lutego w Londynie odbyła się uroczysta gala z okazji rozdania Brit Awards 2019 – jednych z najważniejszych nagród w brytyjskim przemyśle rozrywkowym. Na czerwonym dywanie, choć do Oscarów 2019 już naprawdę mało czasu, nie zabrakło znanych i lubianych z branży. Aktorzy, celebryci, muzycy, kogo tam nie było! Szczególną uwagę jak zwykle przykuwały barwne, odważne i często wyzywające stylizacje gwiazd.

Kogo widziano na czerwonym dywanie? Pojawili się między innymi Dua Lipa, Hugh Jackman, Sam Smith, James Bay, H.E.R, Emma Bunton ze Spice Girls czy Lily Allen.

Kto jeszcze i jak wyglądały stylizacje gwiazd?

Zobaczcie w galerii!

Edyta Górniak o pierwszej rozmowie z Kingą Rusin od czasu konfliktu. Jak wyglądały kulisy pojednania się gwiazd? [WIDEO]

Nie żyje gwiazda „Sanatorium miłości”. Miliony widzów w żałobie

Viola Kołakowska promuje program „Agent Gwiazdy”. Spójrzcie tylko na tę sukienkę!


Dua Lipa - Brit Awards 2019

Dua Lipa - Brit Awards 2019

James Bay - Brit Awards 2019

Mandatory Credit: Photo by JM Enternational/REX/Shutterstock (10110854ah) James Bay 39th Brit Awards, Arrivals, The O2 Arena, London, UK - 20 Feb 2019

Sam Fender - Brit Awards 2019

Sam Fender - Brit Awards 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×