ExclusiveIda Nowakowska długo zastanawiała się jakim ojcem będzie jej mąż. Jak radzi sobie świeżo upieczony tata? [WIDEO]

Ida Nowakowska długo zastanawiała się jakim ojcem będzie jej mąż. Jak radzi sobie świeżo upieczony tata? [WIDEO]

Ida Nowakowska o mężu
Ida Nowakowska o mężu

30.11.2021 13:00, aktual.: 30.11.2021 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska w maju dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Gwiazda jednak nie skorzystała z długiego urlopu macierzyńskiego i niemal do razu wróciła do pracy. Zdradziła, że nie korzysta z pomocy niani i nie zamierza powierzać dziecka obcej osobie. Z tego powodu zabiera Maxa ze sobą nawet do pracy.

Tancerka błyskawicznie wróciła do dawnej formy. Nie ukrywa, że tak szybki powrót do pracy był możliwy dzięki jej mężowi oraz mamie, którzy pomagają w opiece nad maluszkiem i razem z nim towarzyszą jej za kulisami programów, które prowadzi.

30-latka jasno głosi, że jest osobą wierzącą i tak też chciałaby wychowywać swoje dziecko. W rozmowie z Plejadą wyznała, że planuje ochrzcić dziecko, ale gdy przyjdzie na to odpowiednia chwila:

Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. My, jako rodzice, myślimy, jak to będzie wyglądać, chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Dużo na ten temat czytamy. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem.

Ida Nowakowska o mężu

Ida rzadko kiedy mówi o swoim mężu. Wiadomo jednak, że nazywa się Jack Herndon i poznali się na studiach aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim z Los Angeles. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2015 roku. Gwiazda zdradziła, czym zajmuje się mężczyzna oraz czy planuje zostać w kraju na stałe:

Jack jest w Polsce. Pracuje dla instytucji amerykańskiej, która ma tutaj swoją siedzibę, więc robi dokładnie to, co robił w Stanach, w Waszyngtonie, ale pracuje z Polski. Tak naprawdę dzięki niemu również mogę to wszystko robić.

Prezenterka zdradziła jakim ojcem jest jej mąż. Przyznała, że długo zastanawiała się, jak poradzi sobie w tej roli:

Dla niego to jest bardzo ważne, aby być dobrym tatą. Bardzo, bardzo pomaga. Jest bardzo fajnym ojcem, co jest dla mnie wielką dumą. Nigdy nie wiadomo, jak będzie. Każda kobieta tego pragnie, ale to dopiero w akcji, w praktyce widać, jak jest. Nie można tego wcześniej zobaczyć. Jestem mu za to super wdzięczna i jeszcze bardziej go kocham, bo jest takim super tatą.

Gratulujemy Idzie i Jackowi.

Ida Nowakowska i Jack Herndon
Ida Nowakowska i Jack Herndon
Ida Nowakowska w Krakowie
Ida Nowakowska w Krakowie
Ida Nowakowska - synek
Ida Nowakowska - synek
Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami
Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także