Grzegorz Krychowiak zdradził, jak często kupuje ubrania. Co na to Celia Jaunat?

grzegorz krychowiak w logo o zakupach modowych 1
grzegorz krychowiak w logo o zakupach modowych 1
Ewa Kamionowska

08.06.2016 11:51, aktual.: 08.06.2016 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O stylu Grzegorza Krychowiaka napisano już wiele, a o jego przepastnej garderobie pełnej ciuchów i dodatków najlepszych marek krążą legendy. Także magazyn "LOGO", którego Grzegorz jest okładkową gwiazdą w czerwcowym numerze, postanowił przepytać sportowca o jego modowe słabostki.

Nie jest tajemnicą, że Grzegorz Krychowiak lubi być dobrze ubrany. Wielokrotnie zapewniał o tym w różnych wywiadach. Widać to także na jego Instagramie, na którym oprócz zdjęć z boiska, publikuje także fotki swoich stylizacji.

Moda to hobby, lubię być dobrze ubrany - potwierdza Grzegorz w wywiadzie dla "LOGO". - Lubiłem, zanim poznałem Celię, choć rzecz jasna ta skłonność nas łączy. Czasami, gdy mamy wolne, wstaję i mówię: "jedźmy na zakupy". Celia nigdy nie protestuje - dodaje.

Niejedna dziewczyna mogłaby pozazdrościć Celii Jaunat chłopaka z takim podejściem. :) A jak często zdarzają się parze modowe zakupy?

Nigdy nie jechałem dalej niż z Sewilli do Paryża. Zdarza mi się 5-10 razy w roku, piłka jest ponad wszystko, więc czas na zakupy jest wtedy, gdy mam dwa dni wolnego. A to rzadkość - twierdzi Grzegorz.

Piłkarz ma słabość do ubrań ekskluzywnych marek, np. Balmain. Jak wielką wagę przywiązuje do metek?

Marki różnią się detalami, wykończeniem, ciekawym zestawieniem drobiazgów. To właśnie decyduje o tym, czy koszula, spodnie czy płaszcz są niepospolite czy przeciętne - tłumaczy reprezentant Polski na EURO 2016.

Wybralibyście się na zakupy z Grzegorzem Krychowiakiem?

Grzegorz Krychowiak na okładce "Logo" (czerwiec 2016)
Grzegorz Krychowiak na okładce "Logo" (czerwiec 2016)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także