Wiktory 2014. Edyta Herbuś na fioletowo, Martyna Wojciechowska w czerni, Monika Zamachowska w ognistej czerwieni [na żywo plus wyniki]
![Wiktory 2014. Edyta Herbuś na fioletowo, Martyna Wojciechowska w czerni, Monika Zamachowska w ognistej czerwieni [na żywo plus wyniki]](https://i.wpimg.pl/800x450/jastrzabpost-pl.wpcdn.pl/img/2015/03/PicMonkey-Collage127.jpg)

Edyta Herbuś z ukochanym Mariuszem Trelińskim, w odmienionej fryzurze, Agata Młynarska z mężem, Martyna Wojciechowska w czerni, Jacek Żakowski, Krzysztof Zanussi, Tomasz Raczek z partnerem Marcinem Szczygielskim, Jerzy Bralczyk z żoną, Artur Żmijewski, Robert Janowski, Joanna Moro, Marta Manowska. Na tegoroczną galę przybyli też: Mariusz Walter i Agnieszka Odorowicz.


Tylu gwiazd nie zgromadziła chyba żadna impreza w tym roku!
W kategorii dziennikarz roku statuetkę dostała Arleta Bojke.
W kategorii aktor roku statuetkę dostał Tomasz Kot.
W kategorii artysta sceny statuetkę dostał Dawid Podsiadło.


W kategorii twórca roku statuetkę dostał Paweł Pawlikowski ex aequo z Mariuszem Trelińskim.
W kategorii osobowość roku statuetkę dostała Martyna Wojciechowska.
W kategorii odkrycie roku statuetkę dostał Stéphane Antiga.


W kategorii osobowość nauki i kultury statuetkę dostał profesor Henryk Skarżyński.
W kategorii polityk roku statuetkę dostał Donald Tusk.

W kategorii sportowiec roku statuetkę dostał Kamil Stoch ex aequo z Mariuszem Wlazłym.
W kategorii Wiktor publiczności statuetkę dostał Cezary Żak.
W kategorii Super Wiktor statuetkę dostał Stefan Bratkowski ex aequo z Juliuszem Braunem, Krzysztofem Zanussim, Jackiem Żakowskim i Jerzym Bralczykiem.
