Zosia Ślotała usłyszała pytanie o swojego ex – Borysa Szyca i dała upust emocjom. Padły słowa o jego żonie. Imponująca szczerość

Zofia Ślotała, Borys Szyc, Justyna Szyc-Nagłowska

Zofia Ślotała, Borys Szyc, Justyna Szyc-Nagłowska

Zosia Ślotała była dziewczyną Borysa Szyca. Nasza reporterka zadała jej pytanie o relacje z nim. Była modelka pozwoliła sobie na szczerość.

Zosia Ślotała w życiu parała się różnych zajęć: od modelingu, po pracę stylistki, aż po działalność jako influencerka. Gwiazda ma na koncie medialny związek z aktorem Borysem Szycem. Spotykali się w latach 2013 i 2014. Swego czasu doczekali się nawet okładki w Gali. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a dziś oboje cieszą się nowymi relacjami.

Borys w 2019 roku poślubił Justynę Szyc-Nagłowską. Rok później na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko: syn Henryk Szyc-Nagłowski. Zosia z kolei przed dwoma laty sformalizowała związek z Kamilem Haidarem. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami. Przyszła panna młoda jakiś czas wcześniej mówiła reporterce Jastrząb Post:

To będzie bardzo prywatna ceremonia, absolutnie nie chcę angażować w to mediów. Jak już się wydarzy, to podzielimy się wesołą nowiną, ale to jest taki czas, gdzie chcemy spędzić z naszymi przyjaciółmi, żeby każdy czuł się komfortowo.

Teraz nasza reporterka znów miała okazję porozmawiać z Zosią i zadać jej kilka pytań. Rzecz jasna, nie mogło zabraknąć tych dotyczących jej relacji z Borysem. Jak teraz kształtują się relacje pomiędzy byłymi partnerami?

Zosia Ślotała o relacjach z Borysem Szycem

Nasza rozmówczyni zaczęła od odpowiedzi na pytanie o to, jak poukładać kontakty ze swoim ex, by były one fajne.

To jest złożone pytanie. To nie jest pytanie, na które da się odpowiedzieć jednym zdaniem. Wszystko zależy od tego, jak jest się dojrzałym i czy ci minęło, czy nie.

Czy ona i Borys wysyłają sobie życzenia świąteczne? Zosia nie odpowiedziała wprost na to pytanie. Zamiast tego już chwilę później dała upust pozytywnym emocjom: wypowiedziała się o byłym partnerze w superlatywach i pochwaliła jego żonę, Justynę.

Uważam, że Borys sobie rewelacyjnie ułożył życie. Ma cudowną żonę, ja mam cudownego męża, mamy cudowne dzieci i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Każdy jest zadowolony i każdy znalazł swoją drogę w życiu. I tym akcentem życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Gratulujemy tak zdrowej postawy.

Jesteście fanami Borysa?


Borys Szyc - premiera filmu Kryptonim Polska

Borys Szyc - premiera filmu Kryptonim Polska

Borys Szyc świętuje 37 urodziny

scena z: Zofia Ślotała, Borys Szyc, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – Wigilia 2022

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – Wigilia 2022

Komentarze

  • Gośćurban pisze:

    Może slotala jeszcze z kimś chodzila jesteśmy ciekawi jak skomentuję ich malzenstwa

  • Gość pisze:

    Zasadnicze pytanie jest takie, czy koniecznie trzeba sobie te relacje układać? Jeżeli przebywa się z jakiegoś powodu w jednym środowisku, to może tak. Ale na siłę podtrzymywac relacje ? A po co. Ja nie podtrzymuję, bo nie ma takiej potrzeby.

  • Gość pisze:

    Jak inni jak będziesz niegrzeczny to zadzwonie po mikołaja to niech zabierze śnieźynki mamy cały wolny tydzień wykorzystajmy go na maksa i jak żone masz czy ja ci źle życze dziadku i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×