Wojciech Błach o małżeństwie z młodszą o 19 lat żoną. Różnicę wieku odczuwa tylko w jednym przypadku

Wojciech Błach

Wojciech Błach

Wojciech Błach od kilku lat jest szczęśliwym mężem Agnieszki. Para wspólnie wychowuje czteroletniego syna Jeremiego. Dzieli ich spora różnica wieku. Czy aktor na co dzień odczuwa, że jest niemal dwie dekady starszy od żony?


Wojciech Błach długo był związany z Kamilą Baar. Para doczekała się syna Bruna, ale nawet dziecko nie scementowało ich relacji. W trudnym momencie życia niedługo po rozstaniu poznał swoją obecną żonę, Agnieszkę. Ona sama miała za sobą również nieudany związek. Zerwała zaręczyny i związała się z przystojnym aktorem. Pomimo tego, że obydwoje byli po przejściach, udało im się zbudować piękną relację i założyć rodzinę. Teraz są już 5 lat po ślubie i wspólnie wychowują 4-letniego synka Jeremiego.

Wojtek i Agnieszka nie pchają się na pierwsze strony gazet i raczej z dala od blasku fleszy starają się pielęgnować swoje szczęście, co doskonale im wychodzi. Od czasu do czasu jednak przyciągają uwagę paparazzi. Zwłaszcza wtedy, gdy towarzyszy im uroczy synek.

Wojciech Błach komentuje różnicę wieku pomiędzy nim a żoną

Na samym początku związek aktora ze sporo młodszą partnerką wzbudzał ogromne zainteresowanie kolorowej prasy. Wojtka i Agnieszkę dzieli bowiem aż 19 lat. Pomimo nieprzychylnych komentarzy oni udowodnili, że łączy ich prawdziwe uczucie, a wiek to jedynie liczba. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktor zdradził, czy na co dzień odczuwa dzielące ich lata:

Ja tą różnicę odczuwam tylko przy wywiadach. Bo tak naprawdę wywiady i media- to one mi przypominają, że to jest taka duża różnica. Trochę jest tak, że ten wiek rodziny jest jednak definiowany wiekiem naszych dzieci. Mam 3, 5 rocznego i 7 letniego syna, czyli staż jako ojca nie jest duży. Do dziadka mi jeszcze daleko. Aga- moja żona- jest też ostatnim dzieckiem swoich rodziców, więc u nas nie ma aż ta dużych różnic mentalno-pokoleniowych.

Jak przyznał aktor, kondycyjnie też daje radę:

Czy ona jest niezauważalna? Kondycyjnie też daję radę, więc problemów nie ma.

Jak oceniacie związki z tak dużą różnicą wieku?


Wojciech Błach, Agnieszka Błach - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Wojciech Błach, Agnieszka Błach - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Wojciech Błach, Agnieszka Błach - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Wojciech Błach, Agnieszka Błach - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Wojciech Błach z żoną Agnieszką i synem Jeremim

Wojciech Błach z żoną Agnieszką i synem Jeremim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×