Weronika Rosati odsłania kulisy kontraktu z „M jak miłość”. Dlaczego nagle zniknęła z serialu?

Weronika Rosati o roli w M jak miłość

Weronika Rosati o roli w M jak miłość

Fani serialu M jak Miłość tęsknią za Weroniką Rosati. Aktorka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy jest szansa na jej powrót do produkcji.

Weronika Rosati od wielu lat jest związana z aktorstwem. Swoje pierwsze kroki stawiała w polskich serialach. Przełomem w jej karierze była rola w M jak miłość. Po tym, jak zagrała w serialu w 2005 roku, jej popularność wzrosła, a z czasem zaczęła otrzymywać kolejne oferty od producentów. Zagrała m.in. w filmie Patryka Vegi Pitbull. Zaczęto się nią interesować za oceanem. Ma za sobą udział w takich produkcjach jak: Las Vegas, Iceman: Historia mordercy czy Ostatnia misja USS Indianapolis, w którym zagrała żonę Nicolasa Cage’a.

Aktorka poza życiem na planie spełnia się także w roli mamy. 4 lata temu została mamą i urodziła córeczkę o imieniu Elizabeth. Weronika idealnie łączy macierzyństwo z pracą. Jest nierozłączna ze swoją pociechą. Zabiera ją nawet na plan zdjęciowy:

Ona już przyzwyczaja się do planów filmowych, jest brana do ról filmowych, albo wciska się na zdjęcie na planach sesji zdjęciowych, więc wchodzi w ten świat. Ale jeszcze jest mała i jak będzie starsza, to podejmie swoje decyzje. Na pewno wzorem moich rodziców nie zabronię jej i nie będę jej narzucać tego, co powinna robić – zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Weronika Rosati o powrocie do M jak Miłość

Widzowie serialu M jak Miłość tęsknią za wieloma aktorkami, które odeszły z produkcji. Jedną z nich jest Weronika Rosati. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy jest szansa na jej powrót do tasiemca:

My mamy podpisaną umowę i ja jestem cały czas w obsadzie. Po prostu mieliśmy różne konflikty terminów. Uwielbiam tę ekipę i bardzo się cieszę, że cały czas o mnie pamiętają. Dlatego na razie nie chcę zdradzać więcej, ale mam pewne plany.

Rosati nie ukrywa, że wcielanie się w rolę Anki Waszkiewicz (przyjaciółki Kingi i dziewczyny Pawła) sprawia jej sporo przyjemności:

Dopóki nie wejdę na plan, to zakładam, że różne rzeczy mogą się wydarzyć, ale na pewno jest tak, że i produkcja i ja myślimy, żeby moja postać wróciła. Fani się dopytują, kiedy wróci czarny charakter, a ja z kolei mam dużą przyjemność z grania tej postaci.

Rosati na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Stara się jednak nie zapominać o Polsce i co jakiś czas odwiedza nasz kraj. Na jak długo zawitała tym razem?

Niedługo. Przyjechałam w różnych celach. Bardziej rozmowach z różnymi produkcjami, z różnymi innymi rzeczami, ale obiecuję, że niedługo będziecie mogli oglądać nowe rzeczy z moim udziałem.

Jesteście fanami Weroniki Rosati?


Weronika Rosati - Viva Photo Awards 2021

Weronika Rosati - Viva Photo Awards 2021

Premiera filmu Śniegu już nigdy nie będzie - Weronika Rosati

Premiera filmu Śniegu już nigdy nie będzie - Weronika Rosati

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×