Tomasz Wolny pierwszy raz o swoim małżeństwie! On pracuje w TVP, jego żona w TVN-ie. Czy jest między nimi rywalizacja? [WIDEO]

Tomasz Wolny o małżeństwie z Agatą Tomaszewską

Tomasz Wolny o małżeństwie z Agatą Tomaszewską

Tomasz Wolny o małżeństwie z Agatą Tomaszewską

Tomasz Wolny z TVP i Agata Tomaszewska z TVN-u są małżeństwem. Para pobrała się 10 lat temu. Jak sami przyznają, w ich związku nie dochodzi do kłótni z powodu pracy w rywalizujących ze sobą stacjach telewizyjnych. O kulisach swojego małżeństwa para opowiedziała w rozmowie reporterką Jastrząb Post.

Tomasz Wolny na przestrzeni lat zyskał ogromne grono sympatyków. Wielu Polaków to właśnie dla niego włącza poranny program TVPPytanie na śniadanie, który przystojny prezenter prowadzi w duecie z Marceliną Zawadzką. 38-latek oprócz sukcesów zawodowych (ostatnio zdobył TeleKamerę w kategorii Prezenter informacji) może pochwalić się szczęśliwym życiem prywatnym. Od 2009 roku gwiazdor jest w związku małżeńskim z Agatą Tomaszewską, dziennikarką TVN24, z którą ma troje dzieci: Zosię, Tymona oraz Halszkę.

W rozmowie z naszą reporterką Wolny zdradził, czy zdarza się mu kłócić z żoną z powodu pracy. Jak wiadomo nie od dziś, TVP i TVN nie tylko walczą o widzów, ale też często prezentują różne spojrzenie na te same sprawy:

Wiele osób nas pyta, Agata w TVN-ie, ty w TVP… Jak Wy to godzicie? Zupełnie normalnie. Kwestia zdrowego rozsądku – jak się go ma to można się lubić, szanować, kochać, a z tej miłości mogą być dzieci i to cała trójka, a praca to jest ostatnią rzeczą o jaką my się w domu kłócimy.

Para wspiera się na każdym kroku. Tomasz zaznaczył, że jego małżonka stanowi dla niego ogromną inspirację:

Jeżeli chodzi o warsztat to Agata jest nie tylko wsparciem i wielką inspiracją, jest też krytykiem, który mówi, którędy iść jeśli popełniam jakiś błąd.

Agata Tomaszewska dodała:

Wzajemnie się od siebie uczymy, wzajemnie się wspieramy, wymieniamy poglądy i spotykamy się w domu zawsze przy stole, po prostu.

To się nazywa małżeństwo na medal.

SKANDAL! Marcelina Zawadzka i jej kolega z TVP zostali perfidnie oszukani! Bezprawnie wykorzystano zdjęcia gwiazd oraz opublikowano szkalujący ich artykuł!

Dzisiaj Sabat Czarownic 2015 z Conchitą Wurst. Dziennikarz TVP skrytykował ją w „Pytaniu na śniadanie” zaraz po zakończeniu wywiadu. Padły gorzkie słowa

Conchita Wurst w Pytaniu na śniadanie opowiedziała o Polsce, Eurowizji i tatuażach. Ale głównym tematem były jej… szpilki. Monika Zamachowska nie mogła wyjść z zachwytu [WIDEO]


Tomasz Wolny z żoną – TeleKamery 2019

Tomasz Wolny z żoną – TeleKamery 2019

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska są małżeństwem od 2009 roku

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska są małżeństwem od 2009 roku

Agata Tomaszewska, dziennikarka TVN24, jest żoną Tomasza Wolnego

Agata Tomaszewska, dziennikarka TVN24, jest żoną Tomasza Wolnego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×