Tomasz Wolny pierwszy raz o swoim małżeństwie! On pracuje w TVP, jego żona w TVN-ie. Czy jest między nimi rywalizacja? [WIDEO]

Tomasz Wolny o małżeństwie z Agatą Tomaszewską

Tomasz Wolny o małżeństwie z Agatą Tomaszewską

Tomasz Wolny o małżeństwie z Agatą Tomaszewską

Tomasz Wolny z TVP i Agata Tomaszewska z TVN-u są małżeństwem. Para pobrała się 10 lat temu. Jak sami przyznają, w ich związku nie dochodzi do kłótni z powodu pracy w rywalizujących ze sobą stacjach telewizyjnych. O kulisach swojego małżeństwa para opowiedziała w rozmowie reporterką Jastrząb Post.

Tomasz Wolny na przestrzeni lat zyskał ogromne grono sympatyków. Wielu Polaków to właśnie dla niego włącza poranny program TVPPytanie na śniadanie, który przystojny prezenter prowadzi w duecie z Marceliną Zawadzką. 38-latek oprócz sukcesów zawodowych (ostatnio zdobył TeleKamerę w kategorii Prezenter informacji) może pochwalić się szczęśliwym życiem prywatnym. Od 2009 roku gwiazdor jest w związku małżeńskim z Agatą Tomaszewską, dziennikarką TVN24, z którą ma troje dzieci: Zosię, Tymona oraz Halszkę.

W rozmowie z naszą reporterką Wolny zdradził, czy zdarza się mu kłócić z żoną z powodu pracy. Jak wiadomo nie od dziś, TVP i TVN nie tylko walczą o widzów, ale też często prezentują różne spojrzenie na te same sprawy:

Wiele osób nas pyta, Agata w TVN-ie, ty w TVP… Jak Wy to godzicie? Zupełnie normalnie. Kwestia zdrowego rozsądku – jak się go ma to można się lubić, szanować, kochać, a z tej miłości mogą być dzieci i to cała trójka, a praca to jest ostatnią rzeczą o jaką my się w domu kłócimy.

Para wspiera się na każdym kroku. Tomasz zaznaczył, że jego małżonka stanowi dla niego ogromną inspirację:

Jeżeli chodzi o warsztat to Agata jest nie tylko wsparciem i wielką inspiracją, jest też krytykiem, który mówi, którędy iść jeśli popełniam jakiś błąd.

Agata Tomaszewska dodała:

Wzajemnie się od siebie uczymy, wzajemnie się wspieramy, wymieniamy poglądy i spotykamy się w domu zawsze przy stole, po prostu.

To się nazywa małżeństwo na medal.

SKANDAL! Marcelina Zawadzka i jej kolega z TVP zostali perfidnie oszukani! Bezprawnie wykorzystano zdjęcia gwiazd oraz opublikowano szkalujący ich artykuł!

Dzisiaj Sabat Czarownic 2015 z Conchitą Wurst. Dziennikarz TVP skrytykował ją w „Pytaniu na śniadanie” zaraz po zakończeniu wywiadu. Padły gorzkie słowa

Conchita Wurst w Pytaniu na śniadanie opowiedziała o Polsce, Eurowizji i tatuażach. Ale głównym tematem były jej… szpilki. Monika Zamachowska nie mogła wyjść z zachwytu [WIDEO]


Tomasz Wolny z żoną – TeleKamery 2019

Tomasz Wolny z żoną – TeleKamery 2019

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska są małżeństwem od 2009 roku

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska są małżeństwem od 2009 roku

Agata Tomaszewska, dziennikarka TVN24, jest żoną Tomasza Wolnego

Agata Tomaszewska, dziennikarka TVN24, jest żoną Tomasza Wolnego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×