Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski chwalą się nowym domem. To aż 400 m² solidnej przestrzeni. Spełnili wszystkie zachcianki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ważnych zmian w życiu. Niedawno po raz drugi zostali rodzicami, a teraz pochwalili się, że czeka ich budowa domu. Nie zamierzają oszczędzać. Jak będzie wyglądało ich nowe, 400-metrowe gniazdko?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pomimo młodego wieku zrobili już karierę nie tylko w sieci, ale także w show-biznesie. Zakochani od lat pokazują na prowadzonym przez siebie kanale YouTube, jak wygląda ich życie prywatne. Zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Na początku zeszłego roku doczekali się córeczki Poli. Młoda wokalistka świetnie sprawdziła się w roli mamy, dlatego nie mieli zamiaru czekać długo z kolejną pociechą i trzy miesiące temu ponownie zostali rodzicami – na świat przyszła maleńka Nela.

Świeżo upieczeni rodzice nie zwalniają jednak tempa. Cały czas są aktywni w social mediach i pokazują, co nowego się u nich dzieje, a mają się czym pochwalić. Wiadomo, że ruszają z kolejnym wielkim projektem.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom. Jak będzie wyglądał?

Zakochani świetnie spełniają się w roli rodziców, jednak wraz z powiększeniem rodziny postanowili zadbać o odpowiednio dużą przestrzeń. Zdecydowali się wybudować nowy dom, w którym mają zamiar już niedługo zamieszkać. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post chętnie zdradzili wszystkie szczegóły dotyczące tego przedsięwzięcia:

Mamy projekt. Aktualnie czekamy na ostatnie zezwolenie, które ma być dzisiaj, więc jesteśmy zniecierpliwieni i ruszamy pełną parą, gdy tylko to zezwolenie się pojawi. Będzie nowoczesny. Zostaniemy przy swoich upodobaniach i będzie to dom nowoczesny – zdradziła Sylwia.

Jak duży będzie to dom i co się w nim znajdzie?

Ogrodzenie zrobione, myślę, żeby zasadzić jakiś dąb, albo sosnę, albo inne wspaniałe drzewko, które będzie rosnąć razem z rozwojem naszej rodziny. Tutaj na Mazowszu są bardziej płaskie tereny, jak są te domki nowoczesne w okolicy, tym bardziej, że to też jest wieś, są różne gospodarstwa, a my nagle postawimy chatę góralską, to może trochę wyglądać, jakby zesłali to kosmici. Dlatego będziemy bardziej starali wpasowywać się w gospodarstwa, która tam są. Ostatecznie wychodzi około 400 metrów. Solidna przestrzeń. Sporo pokoi, jest tam też miejsce na moje studio, więc będzie można popracować, a potem z rodziną się pobawić – dodał Jaś.

Całość rozmowy w materiale wideo:


Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - nowy dom

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - nowy dom

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - nowy dom

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - nowy dom

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - nowy dom

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×