Szukaj

Paula Tumala została okradziona po Eurowizji przez własnego menadżera. Koszmarna historia

Paula Tumala po Eurowizji nawiązała współpracę z człowiekiem, który okradł ją i inne gwiazdy. O szczegółach koszmarnej współpracy opowiedziała po latach.
Paula Tumala

Paula Tumala

Kariera Pauli Tumala po Eurowizji wystrzeliła jak z procy. Atrakcyjna modelka o apetycznych kształtach z dnia na dzień trafiła na czołówki najpopularniejszych magazynów dla mężczyzn. Jej wdzięki mogliśmy podziwiać w wielu teledyskach, kampaniach czy sesjach zdjęciowych. Rok 2014 przyniósł jej sporo atrakcyjnych propozycji.

Pech chciał, że Paula po Eurowizji nawiązała współpracę z „menadżerem”, który okazał się zwykłym naciągaczem. Mężczyzna, chcąc wzbogacić się na popularności swojej podopiecznej, podpisał kilka kontraktów, za które mistrzyni ubijania masła nie dostała ani złotówki. Zresztą nie tylko ona. Człowiek, któremu Tumala zaufała i powierzyła swoją ścieżkę zawodową, zajmował się także karierą Oli Ciupy – drugiej modelki, która zaistniała u boku Cleo.

Paula Tumala oszukana przez menadżera. Co straciła?

Po Eurowizji Paula otrzymała propozycję od kilku dużych firm. Modelka miała użyczyć swojego wizerunku m.in. do promocji produktów mleczarskich. W końcu sześć lat temu nikt inny tak dobrze nie kojarzył się z domowej roboty masłem. Niestety menadżer zawalił projekt. Ale to nie wszystko…

Ja dopiero po Eurowizji zdarzyłam się z takim konkretnym show-biznesem. Trafiłam na osobę, która niestety mnie oszukała. Oszukała mnie, oszukała też Olę i straciłyśmy przez tą osobę wiele zleceń. Ale i tak swoje zyskałam. Miałyśmy menadżera, który najzwyczajniej w świecie nas oszukał. Stracił pieniądze i brzydko to zabrzmi, ale nie był profesjonalistą i chciał się na nas dorobić – powiedziała Tumala w rozmowie z Jastrząb Post.

Oszust poniósł już konsekwencje:

On prawdopodobnie trafił do więzienia, bo kogoś okradł i oszukał. Ja byłam szarą myszką, byłam zielona w tym temacie i trafiłam na kogoś takiego, kto mnie i Olę oszukał. Straciłyśmy na tym, ale udało nam się w jakiś sposób  to nadrobić.

Chociaż pseudo menadżer trafił za kratki, to największą poszkodowaną całej sytuacji jest Paula. Druga taka szansa jak ta po Eurowizji może się już jej nie powtórzyć.

Zapis całego live’a z Paulą Tumalą:


Ola Ciupa i Paula Tumala

Ola Ciupa i Paula Tumala

Paula Tumala na Eurowizji 2014

Paula Tumala na Eurowizji 2014

Paula Tumala i jej wielki biust na wyborach Mistera Polski 2018

Paula Tumala i jej wielki biust na wyborach Mistera Polski 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×