Agnieszka Dygant skomentowała powrót serialu „Niania”! Już wiemy, czy po 10 latach powstaną nowe odcinki! [WIDEO]

Agnieszka Dygant o serialu Niania

Czy serial Niania będzie miał kontynuację? Agnieszka Dygant rozwiała wszystkie wątpliwości. Już wiemy, czy zostaną nakręcone nowe odcinki hitu TVN-u z początku lat dwutysięcznych. Zobacz rozmowę wideo z odtwórczynią głównej roli.

Agnieszka Dygant ma w swoim dorobku aż dwie TeleKamery dla Najlepszej aktorki i kilka bardzo dobrych kreacji aktorskich. Jedną z najgłośniejszych postaci w jaką wcieliła się gwiazda, była Frania Maj w serialu Niania. Fani produkcji co jakiś czas podpytują o kontynuację hitu sprzed 10 lat, który doczekał się aż dziewięciu sezonów – ostatni wyemitowano w 2009 roku. Jakie są szanse na powodzenie tego pomysłu? Okazuje się, że raczej żadne.

Odtwórczyni głównej roli w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że nie widzi siebie ponownie w roli zwariowanej opiekunki do dzieci:

Ja po latach sobie to oglądam i to jest zabawne i fajne. Natomiast chyba bym nie chciała wrócić do „Niani”. To jest zamknięta produkcja, te odcinki pisali Amerykanie i oni to naprawdę napisali w dychę. To jest spójna i wesoła opowieść, a teraz po 10 latach, ta „Niania”… Nie wiem, co ona by mogła wnieść. Chyba nic. Myślę, że to jest zamknięty rozdział.

Agnieszka, którą często w swoich filmach obsada Patryk Vega, przyznała, że z chęcią zagrałaby nową barwną postać w jakiejś innej komedii:

Szczerze mówiąc chciałabym zagrać w czymś komediowym. I teraz tak o tym myślę, że projekt komediowy znowu jest czymś, za czym trochę tęsknię. Tych projektów nie jest tak na pstryk. Dobry projekt komediowy to jest naprawdę mega wielki wysiłek, żeby coś stworzyć i napisać. Wymaga totalnej dyscypliny, talentu i czasu. Projekty dobre dosyć długo się się wykluwają. Ja lubię serial, film komediowy super by było, aczkolwiek ja rzadko widzę śmieszne komedie. Serial dzisiaj daj fajne możliwości, to jest coś, co można fajnie rozwinąć, dobrze poznać bohatera.

Żałujecie, że nie powstanie kontynuacja Niani? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Agnieszka Dygant jako niania Frania Maj w ostatnim odcinku serialu Niania:

Zobacz: Agnieszka Dygant opowiedziała o synu i przepisie na szczęśliwy związek w show-biznesie. Nie wszystkim spodobają się jej słowa

Zobacz: Agnieszka Dygant ma chrapkę na kolejny serial TVN? Zdradziła nam treść rozmów z Edwardem Miszczakiem [WIDEO]

Zobacz: Agnieszka Dygant bez ogródek oceniła grę aktorską Małgorzaty Kożuchowskiej. Będzie zadowolona? [WIDEO]


Agnieszka Dygant w przeszłości

Agnieszka Dygant w przeszłości

Roger Karwiński ma już 23 lata

Roger Karwiński ma już 23 lata

Agnieszka Dygant w przeszłości

Agnieszka Dygant w przeszłości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×