Natalia Szroeder o przyjaźni z Margaret: „Mamy wspólny język”. Połączyła je podobna historia [WIDEO]

Natalia Szroeder o Margaret

Natalia Szroeder o Margaret

Natalia Szroeder i Margaret to dwie młode i zdolne wokalistki, które szturmem wdarły się na scenę muzyczną. Okazuje się, że obie wokalistki mają ze sobą wiele wspólnego. Co je łączy?

Nic dziwnego, że media interesują się relacjami, jakie panują w świecie show-biznesu. Szczególnie na świeczniku są młodzi artyści, którzy ze względu na swój wiek są bardzo ambitni i czują nieustającego ducha rywalizacji. Jednak są wyjątki od tej reguły. Często bywa, że gwiazdy z tej samej branży się wspierają.

Udało nam się dowiedzieć, jakie relacje łączą dwie uwielbiane polskie piosenkarki – Natalię Szroeder i Margaret. Obie artystki mimo młodego wieku mają na swoim koncie wiele sukcesów, w tym wspólny utwór Sold out. Mają też niezliczoną rzeszę fanów i są bardzo zapracowane, nieustannie koncertują i nagrywają nowe utwory.

Natalia Szroeder o relacji z Margaret

Na pozór wydaje się, że te artystki się od siebie całkowicie różnią. Margaret bywa ekstrawagancka, lubi szokować stylizacjami, śpiewa głównie po angielsku. Z kolei Natalia w swojej twórczości preferuje język polski, a jeśli chodzi o kreacje, to stawia na klasykę. Ich styl muzyczny też do końca się nie pokrywa.

Na pierwszy rzut oka trudno znaleźć między nimi podobieństwa. Nic bardziej mylnego. Ku zdziwieniu środowiska okazuje się, że gwiazdy mają ze sobą wiele wspólnego i łączą je podobne drogi zawodowe. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Natalia Szroeder wypowiedziała się na temat koleżanki.

My z Gosią mamy sztamę i wspólny język przez to, że mamy trochę podobne drogi. W dość podobnym momencie zmieniłyśmy management i też zmieniłyśmy trochę drogę artystyczną – zarówno Gosia i ja. Mierzymy się z podobnymi rzeczami, z podobnymi problemami, z podobnymi zagwostkami i to też nas bardzo łączy.

Młode artystki, mimo że pracują w tej samej branży, nie rywalizują ze sobą, a wręcz przeciwnie – bardzo się lubią i są ze sobą w stałym kontakcie. Natalia nie ukrywa, że niezwykle kibicuje Gosi:

Ja bardzo Gosi kibicuję. Widzę, że jej to pięknie idzie, idą za tym ludzie, co jest dla mnie wspaniałe i budujące. Myślę, że się wzajemnie motywujemy i nakręcamy. Jesteśmy w stałym kontakcie. Ja trzymam za Gosię kciuki bardzo mocno.

Jesteście fanami Gosi i Natalii?

Piosenka Margaret i Natalii Szroeder:


Margaret i Natalia Szroeder - Sold OutMargaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×