Michał Wiśniewski o aferze z Karoliną Pisarek. „Nagle dostałem w twarz”. Radzi jej, czym powinna się zająć [WIDEO]

Michał Wiśniewski, Karolina Pisarek

Michał Wiśniewski, Karolina Pisarek

Michał Wiśniewski jakiś czas temu został zaatakowany przez Karolinę Pisarek. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o tej sytuacji. Jak ją odebrał?

Karolina Pisarek zdobyła sławę dzięki udziałowi w Top Model. W ostatnim czasie trafiła do formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jej obecność wywołała sporo emocji. Część osób zarzucało jej, że nie potrafi śpiewać, przez co nie powinna brać udziału w programie. W obronie gwiazdy stanął jeden z jurorów, Michał Wiśniewski, który zabrał głos w jednym z odcinków.

Moim zdaniem powinno być tak, że każdy, kto bardzo nieeleganckie komentarze publikuje pod nagraniami nie tylko tej uczestniczki, ale generalnie, powinien sam po prostu wziąć telefon, najlepiej nagrać siebie w danej piosence, bo to jest przecież nic prostszego i to by go upoważniało do dodania komentarza. To jest program rozrywkowy, więc ja się strasznie cieszę, że tutaj jesteś. Mam nadzieję, że wszyscy ci, co oczekują, że wszystko będzie cudownie i idealnie… – powiedział.

Karolina dość nieoczekiwanie zaatakowała Michała po tej przemowie

Ta wypowiedź nie ma nic wspólnego z rzeczywistością! #fakehero – napisała w sieci.

I dodała:

Kiedy ktoś próbuje wybielić swój wizerunek moim kosztem #niezgadzamsienato.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post modelka oskarżyła jurora o dwulicowość.

Kiedy idol z dzieciństwa ma dwie twarze, to jest to. Kiedy przed kamerą wydaje się wszystko piękne, tak kiedy kamera off i jesteśmy na backstagu okazuje się, że Michał ma całkiem inną twarz. I to gdzieś tam zabolało – grzmiała.

Michał Wiśniewski o aferze z Karoliną Pisarek

Reporterka Jastrząb Post postanowiła dopytać Michała o zachowanie Karoliny i jego relacje z tą uczestniczką. Nasz rozmówca nie krył, że postawa modelki mu się nie podoba. Zwrócił się też do niej z dobrą radą, a mianowicie, aby skupiła się na przygotowaniach do ślubu.

Ona jest uczestniczką programu, która usłyszała od jurorów to, co miała usłyszeć. Starałem się na pewnym etapie podnieść ją na duchu i nagle dostałem w twarz. Hasłem, takim dla mnie obraźliwym, czyli dwulicowość. Każdy, kto mnie zna, to wie, że jestem bardzo bezpośredni. Daleko mi do tego, żeby nazywać to po imieniu, bo nie chcę. Myślę, że Karolina też ma się czym zająć. Ma osobę, którą kocha. Jest tuż przed swoim najważniejszym momentem w życiu i myślę, że powinna się na tej osobie skoncentrować.

Jego zdaniem Karolina, skoro ma do niego pretensje, to przecież mogła do niego zadzwonić i zapytać go o to, czy plotki na jego temat są prawdziwe.

Ja tyle razy dostałem w twarz, żeby nie powiedzieć w ryj, że gdybym za każdym razem się skarżył, to musiałabyś zacząć pracować ze mną 24h. Karolina ma mój numer. Program każdy widział. Wychodzę z założenia, że jeżeli ja mam do ciebie pretensje, że obrabiałaś mi tyłek, to dzwonie do ciebie i pytam, co jest na rzeczy. Jeżeli Karolina słyszała, że podobno coś powiedziałem do publiczności, to znaczy, że wszyscy to słyszeli. Myślę, że wszyscy z produkcji tego programu potwierdzą, że ja byłem tą osobą, która wręcz odwrotnie. My wszyscy podeszliśmy do tego w ten sposób, że dla Karoliny jest to bardzo duże wyzwanie i na pewno jest ta trudność w tym, żeby ogarnąć coś, co nie jest twoją najsilniejszą stroną. Ja nie mam zielonego pojęcia co się stało. Ja jestem chyba nawet nielubiany za to, że jestem za bardzo bezpośredni. Trzymam za Karolinę kciuki, bo życie jest długie.

Michał nie czuje się winny zaistniałej sytuacji. Afera nie zmieniła jednak jego stosunku do Karoliny. Uważa, że w programie idzie jej coraz lepiej i jest gotowy na rozmowę.

Karolina ma całą rzeszę osób, które ją obserwują i dobrze jej życzą. Jeżeli uważa, że jestem hejterem, to jest mi po prostu przykro. Nie będę dzwonił do Karoliny, ona ma mój telefon, ja jestem zawsze gotowy, żeby tą sprawę wyjaśnić. Nie czuję się w żaden sposób zobowiązany do tego, żeby dzwonić, podejść. Przechodziliśmy obok siebie wielokrotnie. Ja myślę, że moje oceny w trakcie tych odcinków po tej sytuacji były nawet lepsze dlatego, że ona z odcinka na odcinek po prostu zaczęła sobie lepiej radzić.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Michał Wiśniewski broni Karoliny Pisarek

Michał Wiśniewski broni Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Karolina Pisarek na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Michał Wiśniewski odwołał koncert

Michał Wiśniewski odwołał koncert

Komentarze

 • Karolina pisze:

  Ona po prostu brzydko śpiewa

  • Maria pisze:

   Ktoś wymyślił ta aferę. Wypowiedzi Michała Wiśniewskiego są trafne i obiektywne. Pani Karolina musi wziąć dużo lekcji.

  • Gość pisze:

   Karolina nie umie śpiewać niech robi to co potrafi

  • Gość pisze:

   Ona nie śpiewa.

 • Miss Polonia wow pisze:

  To,że Beata Kozidrak jest ładniejsza od Cichopek to świadczy tylko o tym wygra w tym rankingu.a Wy nie jesteście ladniejsi od nikogo ,bo zazdroscicie

  • Gośćq pisze:

   To nie jest program o śpiewaniu… Ktoś ją chyba do tego programu zaprosił – nie wiedział, że nie jest uzdolniona wokalnie? Słaby wywiad mają w Polsacie. Wiśniewski za to ma taki warsztat, że hoho… Dorabia gdzie się da, żeby długi poplacic i się wymadrza…. Masakra. Dno.

  • Gość pisze:

   Cenię i lubię śpiewającą Kozidrak, ale nigdy nie podobała mi się Jej twarz… To jest moja prywatna opinia.

 • Gość pisze:

  Nikt nie mówił że muszą wszyscy ładnie śpiewać jest odważna i chwała jej za to a piosenkarz nie każdy potrafi śpiewać dobrze a spiewa

 • Bxxx pisze:

  Pierdy o niczym

 • Gość Toja pisze:

  Karolcia koniecznie chce zaistnieć.Kiepska drogę wybrała.

 • Gość 2 pisze:

  Jako była nauczycielka mogę powiedzieć, że są takie nastolatki, które zawsze chwalono, przekonane o swojej absolutnej wyjątkowości. Kiedy nagle się okazuje, że czegoś nie umieją, tak zwyczajnie dostają np. czwórkę zamiast szóstki, bo nikt nie jest doskonały, odbierają to jako tragedię i uważają, że nauczyciel jest ich wrogiem. A przede wszystkim odbierają to tak ich rodzice, którzy na takie gwiazdy je wychowali. Ten sam przypadek widzę u Karoliny Pisarek. Ona szczerze myślała, że jest pod każdym względem wyjątkowa, pięknie śpiewa i będzie najlepsza w tym programie, dlatego nie radzi sobie z rzeczywistością. Ale jest zbyt dorosła, żeby się wprost zachowywać jak rozkapryszone dziecko.

 • Gość pisze:

  Glupia ,arogancka laska i tyle w temacie

  • Gość pisze:

   ty za to jesteś przykładem kultury, szczególnie językowej;)

 • Krysia pisze:

  Michał nie przejmuj się,wszyscy wiedzą, że Karolina zawsze miała parcie na szkło,a to, że nie potrafi śpiewać widzi cała Polska,a przynajmniej ci którzy oglądają TTBZ.I to ona jest dwulicowa i fałszywa.

  • Gość pisze:

   x

  • Gość16 pisze:

   No no. Michał nigdy nie miał parcia xD
   On jest najmniej kompetentną osobą do mówienia innym, że nie umieją śpiewać, bo sam jakby orłem w tym temacie nie jest. To co robi trudno nazwać śpiewaniem. A i jego życie pokazuje, że nie jest osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Więc o czym mowa?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×