Nowy dom, a w nim reality show? Rozenek dostała propozycję, ale ją odrzuciła. Poszło o pieniądze

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zdecydowanie jest królową telewizji. Gwiazda od wielu lat spełnia się w roli prezenterki w najróżniejszych programach. Czy wpuściłaby do swojego domu kamery i razem z rodziną wzięła udział w reality show?

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w kraju. Prezenterka wspaniale odnajduje się w kolejnych formatach, które prowadzi. Swoją przygodę przed kamerami zaczynała od programu Perfekcyjna Pani Domu, później przyszła pora na kolejne shows z jej udziałem. Jej ostatnim projektem jest Rozenek cudnie chudnie, gdzie pokazała, jak wraca do formy po trzeciej ciąży.

W zawodowym grafiku Małgorzaty nie brakuje kolejnych propozycji. Nie tylko ona sama, ale także jej rodzina jest zapraszana do wywiadów i sesji zdjęciowych.

Małgorzata Rozenek o reality show z udziałem jej rodziny

Małgorzata Rozenek przez lata swojej działalności dorobiła się sporej grupy fanów, która jest bardzo ciekawa tego, co dzieje się w jej życiu. Gwiazda jest niezwykle aktywna w social mediach i na bieżąco informuje, jak wygląda jej codzienność. Wiele osób chętnie jednak zobaczyłoby ją na ekranach swoich telewizorów i obejrzało reality show z udziałem całej rodziny.

W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o tym, czy zdecydowałaby się wziąć udział w programie, który traktowałby o jej życiu prywatnym i czy wpuściłaby kamery do swojego nowego domu, do którego wprowadzi się za kilka miesięcy. Takie propozycje otrzymywała już kilkukrotnie.

My mamy tak, że tego typu propozycje pojawiają się bardzo często. Tylko tego typu propozycje wymagają naprawdę dużego budżetu.  I to nie chodzi o wynagrodzenie, żeby było jasne. Tylko to naprawdę wymaga ogromnej ilości ludzi, zaplecza i wielu innych rzeczy. Na pewno byłoby o czym robić program. Wszyscy wiemy, jak to wygląda.

Małgorzata wie, że nie byłby to Big Brother, ale mimo wszystko ciężko byłoby na chwilę obecną zrealizować tego typu przedsięwzięcie:

To nie jest tak, że wpuszczasz kogoś na 24 godziny. Czy Keep up with Majdans czy inne materiały, inne tego typu programy, które powstają. Masz powiedzmy w tygodniu dwa dni zdjęciowe w trakcie których robisz pewne rzeczy i wtedy robisz je realnie. Ale to nie jest Big Brother. Ale myślę, że nie ma teraz w telewizji takiego budżetu, który byłby w stanie unieść to i myślę, że nie będzie.

Oglądalibyście reality show o Majdanach?


Małgorzata Rozenek pochwaliła się odwiedzinami brata

Małgorzata Rozenek pochwaliła się odwiedzinami brata

Małgorzata Rozenek uczciła 49. urodziny Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek uczciła 49. urodziny Radosława Majdana

Małgorzata Roznek usypia Henia

Małgorzata Roznek usypia Henia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×