Małgorzata Rozenek o filmie na swój temat. Kto mógłby ją zagrać? Wskazała jedną z największych gwiazd Hollywood

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek otworzyła się na temat ew. filmu o sobie. Wskazała, kto mógłby ją zagrać. Padł wybór na wielką hollywoodzką gwiazdę.

Małgorzata Rozenek zaczynała w show Perfekcyjna pani domu. Szło jej tak dobrze, że z czasem została zaangażowana do innych programów. Aktualnie możemy śledzić jej poczynania w Dzień Dobry TVNgdzie pracuje z Krzysztofem Skórzyńskim. Chyba nikt nie ma w Polsce wątpliwości, że Gosia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek.

Reporterka Jastrząb Post zapytała ją więc o to, czy chciałaby, żeby powstał o niej film. Powołała się przy tym na niedawną biografię reżysera Patryka Vegi.

Małgorzata Rozenek o filmie o sobie

Film o samej sobie nie jest dla Gosi marzeniem, jednak jak zasugerowała, jeśli jej postać miałaby kogoś zainteresować, to taka produkcja ewentualnie mogłaby powstać. W jej rolę mogłaby się wcielić Jennifer Aniston – zażartowała.

Główną rolę mogłaby zagrać wyłącznie Jennifer Aniston, którą bardzo cenię. Moje życie pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie jest moją ambicją, ani nie jest w moim marzeniach przygotowanie filmu o mnie. Chociaż, jeżeli to miałoby kogoś zainspirować… Mój przykład, jest przykładem, że nigdy nie jest za późno. Mój przykład jest przykładem, że możesz naprawdę trafić na możliwość i jeżeli ją dobrze wykorzystasz, to jesteś w stanie osiągać duże rzeczy. Ale mój przykład, to też jest taki przykład kobiety, która działa, bierze sprawy w swoje ręce, ale też i trudności, które ma na swojej drodze przekuwa w swój sukces.

Małgorzata nie ukrywa, że jej najmłodszy syn, Henryk, jest dla niej symbolem, iż nie można się poddawać:

Tak naprawdę jak ktoś mnie pyta o moją drogę, to zawsze widzę Henryka. Nie Dzień Dobry TVN, z którego się niezwykle cieszę, nie inne biznesy, czy rzeczy, które pomagają mi myśleć, że jestem kobietą spełnioną, ale Henryk jest dla mnie taki symbolem, że nie wolno się poddawać. Że piękne czeka za rogiem, tylko wytrzymaj jeszcze trochę, daj sobie jeszcze chwilę, bo bardzo często brak sukcesu wynika z tego, że ludzie rezygnują na metr przed metą, bo nie wiedzą, że ta meta tam jest. My traciliśmy nadzieję kilkukrotnie, a teraz dzidziuś jest i jest żywym dowodem na to, że da się.

Czy Małgosia miała w swoim życiu momenty załamania?

Miałam, właśnie te związane z życiem prywatnym. Tak naprawdę najbardziej związane z życiem prywatnym, bo jedyne, co może mnie dotknąć to zawirowania uczuciowe, bo to jest miejsce w którym jestem totalnie bezbronna. Rzeczy związane z pracą, są tylko pracą. Nawet jak są trudne, to masz świadomość, że to jest tylko praca, dasz sobie chwilę i ogarniesz temat. Moja praca zaczęła się w takim momencie, kiedy moje życie osobiste…kiedy miałam takie poczucie, że wszystko się wali, że to jest koniec mojego życia, a ono się właśnie wtedy rozpoczęło i to jest niesamowite. Więc jakby miał powstać film, to właśnie o czymś takim.

Chcielibyście obejrzeć film o Małgorzacie?


Małgorzata Rozenek - Woman Power 2022

Małgorzata Rozenek - Woman Power 2022

Jennifer Aniston | fot. ONS

Jennifer Aniston | fot. ONS

Małgorzata Rozenek, Gosia Ohme - Woman Power 2022

Małgorzata Rozenek, Gosia Ohme - Woman Power 2022

Komentarze

 • GośćJan pisze:

  100% prawda

 • Gość pisze:

  Ona ma straszny pustostan umysłowy.

 • Gość pisze:

  Jej się w głowie pomieszało . Masakra . To jest osoba która jak nie drzwiami to oknem się przedostanie . Nasze słowa sprzeciwu przeciwko pani Małgosi nie mają znaczenia a osoby znane boją się powiedzieć prawdę co myślą przecież to będzie od razu „hejt” Wake up!!!!!

 • Gośćmamcia pisze:

  No takiej drugiej głupiej baby to jak swiat istnieje to chyba by nikt nie znalazł .Brzydkie ,kościste,nie umie się wysławiać,trzęsie głową,a poza tym czas na emeryturę Babciu Goniu bo jeszcze chwilę i botox zacznie odpadać. A jeszcze jeśli chodzi o twój glos to nie da rady żaden lokopeda go naprawcic !za dużo się drinkwalo !

  • Gość pisze:

   …ile brudu w sobie trzeba mieć „mamciu” by tak myśleć i pisać o innych. Tylko zły, zawistny, prymitywny człowiek, nie umiejący nawet dostrzec własnej szpetoty zamieszcza podobne brudy w przestrzeni publicznej. I wiesz co „gościumamciu” po raz pierwszy w życiu – po przeczytaniu twojej pisaniny – pomyślałam, że tym, którzy piszą takie rzeczy, powinno się zakazywać publicznego wypowiadania się – do czasu – uzyskania przez nich zaświadczenia, że pomyślnie odbyli resocjalizację i nadają się do życia społecznego..

  • Gościni pisze:

   🙈🙈🙈🙈 Ale wylałaś żółci zazdrośnica!!

 • Gość pisze:

  Zadufana strasznie,wydęte ego,jestem ładna,zgrabna,mądra…boze

 • Rudi pisze:

  Niebywałe paskudna ta Rozenek, pod każdym względem.

 • Gość pisze:

  Następna oderwana od rzeczywistości ( po Edycie Górniak). Wszędzie jej pełno. Zachodzę w głowę jak taka pusta lala mogła skończyć studia prawnicze . Myślę , że ona nawet śpi z lusterkiem taka jest w siebie zapatrzona I te tłumy wielbicieli ? Chyba raczej osób , które negują jej obecność jako prowadzącej DDTVN .

  • Gość pisze:

   Sądząc po twojej wypowiedzi „gościu” nie jesteś w stanie dostrzec zalet, talentów i wyjątkowo wysokiego poziomu zarówno pani Górniak jak i pani Rozenek. A jak chodzi o lusterko to zbyt często w nie, nie patrz, bo nic ciekawego tam nie zobaczysz. Częściej kieruj wzrok w stronę druku, bo wbrew temu co mówi pani Małgorzata dla Ciebie, za chwilę może być za późno

  • Gonia pisze:

   Pani Edyta to prawdopodobnie najbardziej utalentowana osoba w Polsce,więc ogarnij się zakompleksiony Gościu…Zamiast wypisywać takie bzdury zrób coś dla świata.

 • . Nel pisze:

  Twoje życie Gosiu nie jest zbytnią inspiracją. Do wszystkiego dążysz po trupach i kosztem innych. Jesteś bardzo obłudna i zakłamana, dałaś tego przykład nawet w DDTVN i to w pierwszym odcinku. Jesteś perfidną nawet w wyborze przyjaciół, dobrze kalkulujesz czy Ci się opłaca ta znajomość czy nie. Nie jesteś przykładem pokazując jak mąż mietosi twoje piersi bądź robiąc awantury w miejscach publicznych. Kiepski z ciebie przykład dla innych.

  • Gość pisze:

   Gosia ciagle mówisz o pieniądzach sławie o swoim domu czy kiedyś publicznie podziękowałam Panu Bogu ? Nie wstydź się dzięki Bogu to masz , jest takie słowo jak pokora stan przed swoim lustrem i szukaj

  • Gośćlara pisze:

   Mądra kobieta zaradna,a was wkurza to że jej się wszystko udaje .Na kogo ma patrzeć jak nie na swoją rodzinę.Podziwiam ta pania

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×