Małgorzata Kożuchowska o swoim małżeństwie. Gwiazda długo zwlekała z decyzją o ślubie. „Nie jest mi to potrzebne do szczęścia” [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła przepis na udane małżeństwo. Okazuje się, że długo nie była gotowa do tej roli. Dlaczego? 

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Znakomicie sprawdza się zarówno na małym i dużym ekranie, ale też na deskach teatru. Gwiazda od ponad dwóch dekad nie może narzekać na brak pracy. Wielką popularność zawdzięcza serialowi M jak Miłość, tam wcielała się w postać Hanki Mostowiak, a po 12 latach zdecydowała się opuścić telenowelę. Zrobiła to będąc u szczytu kariery a odważna decyzja bardzo jej się opłaciła.

Zdecydowanie nie mogła narzekać na brak kolejnych ofert, a jej kariera nabrała wręcz zawrotnego tempa. Pojawiała się w kasowych filmach, kolejnych serialach, sztukach, nagrywała płytę. Wzbudzała ogromne zainteresowanie ze strony fanów i kolorowej prasy. Przez wiele lat żyła w ciągłym biegu. Nieco zwolniła, gdy poznała przyszłego męża.

Małgorzata Kożuchowska szczerze o swoim małżeństwie

Małgorzata Kożuchowska poznała dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego w drodze do Rzymu. Zakochani pobrali się w 2008 roku. W sierpniu będą świętowali 14. rocznicę ślubu. W zeszłym roku w tym szczególnym dniu pochwalili się serią niepublikowanych wcześniej zdjęć z ceremonii. Stanowią oni jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

Razem wychowują synka Jasia, a w ich życiu próżno szukać skandali. Nigdy nie gościli na okładkach kolorowej prasy i wiodą życie z dala od medialnego szumu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Małgosia zdradziła swój przepis na udane małżeństwo:

Każde małżeństwo ma swój przepis. Każe małżeństwo jest inne. Ja też uważam, że nikt nie ma obowiązku życia w małżeństwie. To jest rodzaj powołania. Niektórzy czują się szczęśliwi będąc żoną, czy mężem, a innym jest to do szczęścia niepotrzebne.

Małgorzata przez wiele lat nie czuła, że chce być żoną:

Mnie się wydawało przez wiele lat, że nie jest mi to potrzebne do szczęścia, aż przyszedł taki moment, kiedy poczułam, że bardzo chciałabym być z kimś w życiu, do kogo będę miała pełne zaufanie, kogo będę kochała i od kogo będę czuła tę miłość i to będzie taki związek, który będzie do końca życia, że da mi takie poczucie bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju. Ale to trzeba poczuć. Ja to poczułam, udało się, jestem szczęśliwa. I polecam.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Reporter Poland 2008

30.08.2008 Warszawa Slub Malgorzaty Kozuchowskiej i Bartlomieja Wroblewskiego N/z Malgorzata Kozuchowska , Bartlomiej Wroblewski Fot. Sylwia Teresa/REPORTER

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski - 13. rocznica ślubu

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski - 13. rocznica ślubu

Komentarze

 • bbc. pisze:

  Oby byli tak szczęśliwi do końca życia….Tego Im życzę.

 • Gośćewa pisze:

  Aktorzyna 3-ciej kategorii, uroda mniej niż przeciętna, ale nogi ma piękne.

 • Gość pisze:

  Wygląda jak mama z synem, w dodatku beznadziejny a aktorka robi Sz wokół siebie.

 • Gość pisze:

  Dojrzała kobieta i młody chłopak.Teraz starsza pani i młody mężczyzna.Takie to małżeństwo.Nigdy ich razem nie widać A jej popularność nie wiem z czego wynika .Aktorka żadna .Po prostu beznadziejna.

 • Gość pisze:

  Czyżby pani Kożuchowska traciła popularność i za wszelką cenę chciała ocieplić wizerunek Jest bardzo słabą aktorką i to już większość ludzi widzi.Nie ma na swoim koncie żadnej dobrej roli a robiono z niej na siłę wielką gwiazdę.Rolą w filmie Gierek pogrążyła się na zawsze.

 • Gość pisze:

  Brawo,piękna z nich para,tylko tak dalej,tak trzymać,życie jest piękne ❤️❤️

 • Gośćpolka pisze:

  A ja Pania Malgosie bardzo lubie, i zycze jej i mężowi Wszyskiego co Najlepsze.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia przychodzi 30 i trzeba znalezc fraj..ra albo fraj..rka i pierd..lnąc dzieci źeby pudelki miały o czym pisac bo talent i uroda poszły w laś nie liczyc szkolnych kolegów i kolezanek ha ha a te szkolne sieroty 50lat domy baseny dubaje setka dzieci i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×