Program Mai Sablewskiej nagle zniknął z anteny! Dlaczego? Tylko nam gwiazda zdradziła powody [WIDEO]

Dlaczego program Sablewskiej spadł z anteny?

Program Mai Sablewskiej zniknął z jesiennej ramówki TVN Style. Pierwszy raz od sześciu lat nie zobaczymy nowych odcinków produkcji z udziałem słynnej stylistki. Dlaczego? O to zapytała ją nasza reporterka.

Maja Sablewska przez ostatnie sześć lat prowadziła programy w TVN Style. Gwiazda edukowała Polki w dziedzinie mody. Podpowiadała, jakie fasony pasują do konkretnych typów urody. Przez show przewinęło się kilkadziesiąt bohaterek, które pod jej okiem zmieniły swoje życie na lepsze.

Zobacz: Monika Miller przeszła wielką metamorfozę w programie Mai Sablewskiej! Ma nową fryzurę i jeszcze lepszą stylizację!

Dlaczego program Mai Sablewskiej spadł z anteny TVN Style?

W nowej ramówce nie zobaczymy kontynuacji SOS Sablewska od stylu. Dlaczego? O to Maję zapytała nasza reporterka:

Ja teraz sobie zrobiłam przerwę jeśli chodzi o mój program i to jest pierwszy sezon od 6 lat, kiedy nie prowadzę programu. A to dlatego, że po pierwsze chcemy wymyślić coś nowego, coś co, jak 6 lat temu metamorfozy, zaskoczy.

Kolejnym powodem, dla którego Maja zrezygnowała z kręcenia nowych odcinków swojego show jest coraz popularniejszy ruch zero waste, czyli styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska.

A druga sprawa jest taka, że ja mam teraz taki moment, w którym bardzo stawiam na zero waste, wszystkie te takie filozofie, które mówią: zanim kupimy coś nowego, sprawdźmy czy w naszej szafie ta rzecz już nie funkcjonuje i może warto ją wystylizować na jakiś nowy sposób. To jest teraz coś, co siedzi mi w głowie i chcę to rozwinąć. Zobaczymy. Zrobiłam 13 sezonów programu, to jest 6 lat. I nie ukrywam, że potrzebowałam tej przerwy. Pracuję teraz nad kilkoma projektami jednocześnie. Nie bywałam na różnych imprezach, to jest moja pierwsza impreza od wielu miesięcy, na której się pojawiam i przyszedł taki moment, kiedy ja potrzebuję wziąć głęboki oddech i zastanowić się, co robić dalej po to, aby nie jeść własnego ogona.

Mamy nadzieję, że niebawem Maja odrodzi się jak feniks z popiołu i zaskoczy widzów kolejnym projektem. Trzymamy kciuki.

Zobacz: Maja Sablewska z wielką metką na pokazie mody. Mistrzyni trendów zaliczyła wpadkę?


Maja Sablewska w czarnej stylizacji na pokazie Paprocki&Brzozowski

Maja Sablewska w czarnej stylizacji na pokazie Paprocki&Brzozowski

Maja Sablewska w czarnej stylizacji na pokazie Paprocki&Brzozowski

Maja Sablewska w czarnej stylizacji na pokazie Paprocki&Brzozowski

Maja Sablewska obecnie

Maja Sablewska obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×