Szukaj

Angelika Mucha i Magda Bereda o wczesnym macierzyństwie Sylwii Przybysz: „To bardzo dorosła decyzja” [WIDEO]

Sylwia Przybysz i Magda Bereda o wczesnym macierzyństwie

Sylwia Przybysz i Magda Bereda o wczesnym macierzyństwie

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami w bardzo młodym wieku. Jak do wczesnego macierzyństwa podchodzą popularne influencerki – Angelika Mucha i Magda Bereda? O to zapytała je nasza reporterka.

10 listopada Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przekazali wspaniałą wiadomość. Gwiazdy internetu doczekały się wspólnego dziecka. Na świat przyszła ich córeczka, która otrzymała imię Pola. Dziewczynka jest oczkiem w głowie młodych rodziców, o czym można przekonać się, przeglądając wpisy, jakie para publikuje na swoich niezwykle popularnych profilach w serwisach społecznościowych.

Angelika Mucha i Magda Bereda o wczesnym macierzyństwie

Wiele kontrowersji wśród części internautów wzbudził wiek, w jakim Sylwia i Jan zostali rodzicami. Oboje mają nieco ponad dwadzieścia lat – 21 i 23. Jak decyzję o tak wczesnym rodzicielstwie skomentowały popularne, równie młode influencerki, Angelika Mucha i Magda Bereda?

To jest kwestia indywidualna każdego z nas. Ja na przykład nie wyobrażam sobie tego. Teraz przechodzę w swoim wieku przez inny etap. Natomiast jeśli ktoś jest szczęśliwy, no to super. Ja im bardzo gratuluję i bardzo się cieszę, już nie mogę się doczekać, aż zobaczę słodziaka – powiedziała Angelika w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami

Magda nie ukrywa, że Jan, mimo nieco żartobliwego sposobu bycia, jest niezwykle dojrzałym i odpowiedzialnym mężczyzną, który na pewno sprawdzi się w roli ojca:

Ja nie zdecydowałam się jeszcze, aby być mamą. Ale bardzo szanuję to, że Sylwia z Jaśkiem się zdecydowali. To jest bardzo dorosła decyzja. Myślę, że są naprawdę dojrzałymi ludźmi, mimo tego, że Jasiek potrafi być bardzo żartobliwy, to kiedy trzeba się postawić w takiej poważnej sytuacji, to on jak najbardziej to potrafi.

Cała rozmowa poniżej.


Sylwia Przybysz z córką

Sylwia Przybysz z córką

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski – zimowa ramówka TVP

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski – zimowa ramówka TVP

Angelika Mucha w czarnej sukience Aggi

Angelika Mucha w czarnej sukience Aggi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×