Czy Maffashion zawalczy w Fame MMA? Stanowczo odpowiedziała na propozycję gwiazdorskiej federacji [WIDEO]

Maffashion

Maffashion

Maffashion w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o swoim udziale w Fame MMA. Influencerka zdradziła, czy miała propozycję występu na ringu. 

Maffashion lata temu trafiła do show-biznesu. Karierę w branży zaczynała, będąc nastolatką. Wtedy właśnie zaczęła wrzucać do sieci zdjęcia wymyślonych przez siebie stylizacji. Szybko spotkała się z uznaniem wśród internautów, którzy zaczęli śledzić jej blog. Z biegiem lat działalność całkowicie przeniosła do social mediów i stała się jedną z najbardziej popularnych influencerek w Polsce.

Rozpoczęła współpracę z dużymi markami modowymi i nie tylko. Regularnie pojawia się w kolejnych kampaniach reklamowych, ale też jest stałą bywalczynią branżowych imprez. Bywa na czerwonych dywanach i chętnie pozuje do kolejnych zdjęć. Dla wielu młodych kobiet jej styl stał się inspiracją, a od niedawna imponuje im również w roli mamy.

Dwa lata temu Julia doczekała syna ze związku z Sebastianem Fabijańskim. W macierzyństwie Maff odnalazła się doskonale. Chociaż jej miłość z aktorem nie przetrwała, to wiadomo, że zgodnie dzielą się opieką nad chłopcem.

Czy Maffashion zawalczy w Fame MMA?

Maffashon ma już ugruntowaną pozycję w branży. Wiadomo zatem, że może ona liczyć także na wiele innych zawodowych propozycji. Julia miała już okazję gościć w programach telewizyjnych. W ostatnim czasie popularne jest też Fame MMA, gdzie sławne osoby spotykają się na ringu, by stoczyć ze sobą walkę. Wiadomo, że niedawno swoje pojawienie się na oktagonie potwierdził jej były partner Sebastian Fabijański.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Maffashion nie tylko zdradziła, czy dostała już propozycję od gwiazdorskiej federacji, ale też czy weźmie udział w jakieś walce:

Miałam propozycje.

Czy influencerka rozważyła udział w jakieś walce?

Nie chciałam.

Myślicie, że kiedyś zmieni zdanie? Z kim byście chcieli ją zobaczyć na ringu?


Maffashion w tej samej kreacji, co Agnieszka Woźniak-Starak

Maffashion w tej samej kreacji, co Agnieszka Woźniak-Starak

Maffashion

Maffashion

Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×