Szukaj

Łozo podgląda poczynania Mariny: „Coś tam śledzę”. Co zrobiło na nim największe wrażenie? [WIDEO]

Łozo o twórczości Mariny

Łozo o twórczości Mariny

Wojciech Łozowski od dziecka jest związany z muzyką. Przez kilkanaście lat był wokalistą zespołu Afromental. To właśnie wspólna pasja połączyła go kiedyś z Mariną Łuczenko. Jak podoba mu się jej muzyka?

Zanim Marina Łuczenko związała się Wojtkiem Szczęsnym, jej pierwszą wielką miłością był Wojciech Łozowski. Oboje byli wtedy wschodzącymi gwiazdami muzyki i właśnie to wspólna pasja bardzo ich ze sobą połączyła. Mieli podobne zainteresowania i tych samych przyjaciół. Pojawiali się wspólnie na ściankach i branżowych eventach, ale ostatecznie ich uczucie nie przetrwało próby czasy. Była dziewczyna wokalisty od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo i wspólnie ze swoim ukochanym wychowuje syna Liama.

Wojciech Łozowski o piosenkach Mariny Łuczenko

Chociaż tych dwoje się rozstało, to nigdy nawzajem nie mówili o sobie źle. Nadal łączą ich poprawne stosunki. Gdy Marina była już żoną Szczęsnego, Łozo udostępnił na swoim profilu ich zdjęcie ze wspólnych wakacji z przyjaciółmi. Ta sama fotografia pojawiła się później na Instastory wokalistki. Tym samym udowodnili, że nie chowają do siebie urazy.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Łoza o twórczość jego byłej dziewczyny. Największe wrażenie zrobił na nim ostatni numer Łuczenko – News.

Coś tam śledzę. Nie to, żebym siedział codziennie i patrzył co się dzieje, natomiast bardzo mi się spodobał ostatni numer, który robiła z Kabe. Myślę, że to dla niej dobry kierunek. Wiem, że pracuje w Querillą, pracują z Jankiem, producentem, którego też bardzo szanuję i lubię. Trzymam kciuki. Niech wypuszcza.

Czy jego zdaniem Marina jest w Polsce niedocenioną artystką?

Ja wiem? Czekamy na nowy materiał. Zobaczymy wtedy, jak to wyjdzie.

Lubicie twórczość Mariny?

MarinaNews:


Marina – News (okładka singla)

Marina – News (okładka singla)

Marina Łuczenko i Wojtek Łozowski byli parą

Marina Łuczenko i Wojtek Łozowski byli parą

Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski - Taniec z gwiazdami

Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski - Taniec z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×