Laura Breszka odsłania kulisy związku z Antkiem Królikowskim. „Świat jest zaskakujący i brutalny”. Jakim był partnerem?

Laura Breszka, Antek Królikowski

Laura Breszka, Antek Królikowski

Laura Breszka wspomina związek z Antkiem Królikowskim. Byli ze sobą przez dwa lata. Czy aktorka, która swojego głosu użyczyła audiobookowi W niewoli Tindera, jest zaskoczona ostatnimi, budzącymi wiele skrajnych emocji decyzjami swojego byłego partnera?

Antek Królikowski jest ostatnio jedną z najgorętszych postaci polskiego show-biznesu. W lutym wyszło na jaw, że aktor rozstał się ze swoją żoną, Joanną Opozdą – zaledwie pół roku po tym, jak przed ołtarzem obiecywał jej miłość aż po grób. Małżonkowie zakończyli związek w atmosferze skandalu. Serwis Pudelek pod koniec lutego ustalił, że Królikowski miał podobno zostawić ukochaną dla mieszkającej tuż obok kobiety.

Ani Antek, ani Joanna nie odnieśli się publicznie do tych spekulacji. Paparazzi zdążyli jednak namierzyć rzekomą nową partnerkę aktora, który kilka miesięcy temu został ojcem Vincenta.

Zanim Antek poślubił Joannę Opozdę, spotykał się z wieloma innymi gwiazdami show-biznesu. Był partnerem Julii Wieniawy, Kasi Sawczuk czy Laury Breszki. Z ostatnią z wymienionych tworzył relację przez dwa lata – od 2012 do 2014 roku.

O swojej miłości do aktorki znanej z wielu ról filmowych i serialowych, a także prowadzącej polską edycję Saturday Night Live Show, opowiedział w rozmowie z tygodnikiem Show.

Pewnego dnia spotkałem Laurę i po prostu się zakochałem. Od razu mi powiedziała, że ma dziecko. Ale to nie było dla mnie żadnym problemem. W ogóle nie kalkulowałem. Byłem i jestem zachwycony Laurą. A to, że ona ma córkę, tylko dodaje jej uroku. Całemu naszemu życiu dodaje. Nie nudzimy się ani przez moment – mówił dekadę temu.

Laura Breszka o związku z Antkiem Królikowskim. Jakim był partnerem?

Dziś Laura i Antek układają swoje życie u boku nowych partnerów. Breszka niechętnie mówi o nowym ukochanym, Macieju Bartkowiaku.

Gwiazda stara się trzymać swoją relację z dala od świata mediów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post na premierze e-booka W niewoli Tindera, do którego Laura nagrała audiobooka, wróciła na chwilę wspomnieniami do czasów, gdy była związana z Królikowskim.

Jak ocenia ostatnie rewolucje w życiu Antka? Czy jest zaskoczona jego życiowymi wyborami?

Ja nie doświadczyłam niczego złego z jego strony. Świat jest taki zaskakujący i brutalny. Ja w ogóle tak nie dziwię się ostatnio. Ale nie dlatego, że jest złym człowiekiem, tylko po prostu życie się toczy, różne sytuacje się dzieją i jestem za tym, żeby nie oceniać – powiedziała przed naszą kamerą.

34-latka zdradziła, jakim partnerem Antek był 10 lat temu. Czy prowadził imprezowy tryb życia, czy jednak każdą wolną chwilę spędzał u jej boku?

Łączył życie rodzinne z imprezowym. Dalej myślę jest rodzinny. Ciężko nie być przy tak licznej rodzinie.

Cała rozmowa poniżej.


Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Komentarze

 • Gościu pisze:

  królik jest osobą publiczną medialną. To jakaś paranoja Laura Breszka ocenia królika, ale ja nie powinienem? dlaczego? ps. blokada na komentarze… oooo

  • Mania pisze:

   Ona nie ocenia ona mówi,że nie doświadczyła niczego złego od niego Czytaj ze zrozumieniem

  • Gość pisze:

   człowieku nie znasz faceta, widziałes go telewizji, czytasz ploty i uwazasz ze masz prawo go oceniac ? Pani Laura mimo ze zna go bardzo dobrze własnie nie ocenia. Jak sie pisze komentarze to dobrze nie czytac tylko samych nagłówków.

 • Gościu pisze:

  królik jest osobą publiczną medialną. To jakaś paranoja Laura Breszka ocenia królika, ale ja nie powinienem? dlaczego?

 • obrzydliwosc pisze:

  królik jest osobą publiczną medialną. To jakaś paranoja Laura Breszka ocenia królika, ale ja nie powinienem? dlaczego?

 • afee pisze:

  królik jest osobą publiczną medialną. To jakaś paranoja Laura Breszka ocenia królika, ale ja nie powinienem? dlaczego?

 • Gośćraz pisze:

  ocieplania wizerunku ciąg dalszy… a nóż spotkają się przy realizacji jakiegoś projektu…

  • Dr Jakub pisze:

   Widocznie sam byś tak robił gościu liczył na profity a za plecami szczuł od razu po takim wpisie widać co za gość oby na takich nie trafiać

 • Gośćraz pisze:

  ocieplania wizerunku ciąg dalszy… a nóż spotkają się przy realizacji wspólnego projektu…

 • Gość z góry pisze:

  ocieplania wizerunku ciąg dalszy… a nuż spotkają się przy realizacji wspólnego projektu…

 • Pati pisze:

  Nie oceniać? Przecież jesteśmy oceniani na każdym kroku i wszędzie. Każdy jest oceniany przez każdego. Oceniamy siebie samych czy na przykład robimy dobrze czy źle . Czy wyglądamy dobrze czy źle.s. Co za bzdury

  • Mania pisze:

   To nie bzdury,bywa,że człowiek popełnia błędy nikt nie jest doskonały czas pokaże i tobie też utrze zarozumiałego nocha

  • Wala pisze:

   Mania każdy popelnia błędy ale jak masz ponad 30 lat to wybacz. Zabijesz kogoś to co powiesz ze popełniłaś błąd. Ogarnij się

  • Mania pisze:

   Wała tu nie chodzi o zabicie kogoś tylko o ten nieszczęsny ślub z Opozdą.Widocznie nie dało się z nią żyć a on mając te chorobe walczył o siebie..Ona wychodząc ze szpitala zrobiła pokazówkę dla Pudla i dalej nie było co zbierać..-dzięki za radę ogarniam sie i nie chce się wpisywać w tę nagonkę i szczujnię

  • Ela pisze:

   Mania za błędy się płaci, kumasz ?

  • Wera pisze:

   Ela obyś ty kiedyś za swoje zapłaciła.Nie znasz,nie wiesz to nie oceniam.

  • Gość pisze:

   Ela obyś zapłaciła za swoje.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×