Krzysztof Ibisz o wypadku, któremu uległ jego syn. Zdradził szczegóły zdarzenia: „Wszyscy współczujemy” [WIDEO]

Krzysztof Ibisz o wypadku syna

Krzysztof Ibisz o wypadku syna

Krzysztof Ibisz opowiedział reporterce Jastrząb Post o wypadku syna. Jak obecnie czuje się Vincent i w jaki sposób dziennikarz dowiedział się o zdarzeniu?

Anna Nowak-Ibisz przekazała na Instagramie, że jej syn Vincent, miał groźnie wyglądający wypadek. Podczas wakacji z matką na Półwyspie Helskim nadział się na leżącą nie w odpowiednim miejscu hulajnogę i skończył w szpitalu na SOR-rze.

I wszystko byłoby pięknie gdyby… Hej, mam prośbę, nie zostawiajcie porzuconych hulajnóg w poprzek dróg i chodników, to tak nie wiele kosztuje, żeby odstawić je w bezpieczne miejsce na pobocze! Wasi kumple mają potem wakacje do bani, połamane ręce, nogi, szczęki…. pomyślcie o tym,proszę. Dzień zaczął się super a potem młody zaliczył upadek, potworny ból w łokciu,karetka i SOR … czekamy na wyniki, ale dobrze to nie wygląda… Trzymajcie kciuki i odstawiajcie hulajnogi na bok – dla nas na razie jest koniec jazdy, boksowania, siłowni, ćwiczeń, na dodatek to prawa ręka. Także taki mam apel! – napisała w poście.

Reporterka Jastrząb Post postanowiła o szczegóły zdarzenia zapytać ojca Vincenta, Krzysztofa Ibisza. Jak czuje się nastolatek?

Krzysztof Ibisz o wypadku syna. Jak się czuje Vincent?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Krzysztofa Ibisza o wypadek syna. Jak czuje się Vincent?

Czuje się dobrze, ręka jest unieruchomiona, bo do mnie tak piszą SMS-y moi znajomi – „bardzo ci współczuję” – cóż, no zdarzają się w życiu młodego człowieka takie rzeczy. Zwłaszcza chłopaka, który kocha sport, że zwichnie rękę, że złamie.. no tak się stało, bardzo wszyscy współczujemy, cała rodzinka Vincentowi, ale jest opatrzony, ręka jest unieruchomiona, czeka go rehabilitacja. No, ale w życiu młodych ludzi takie rzeczy się dzieją.

Kiedy Krzysztof dowiedział się o wypadku?

Od razu po dostałem telefon od Ani, bo oni są teraz na Półwyspie Helskim. Od razu zadzwonili, więc jakby byłem przy tym obecny. Tylko telefonicznie, bo ja akurat byłem w Warszawie. To się stało wczoraj, w godzinach około południowych. Także towarzyszyłem niestety tylko na odległość, telefonicznie.

Czy zobaczymy Vicnenta ponownie w którymś z odcinków, zbliżającego się wielkimi krokami Tańca z gwiazdami?

Tak, mamy taką tradycję, że zawsze zapraszam Vincenta i mówię, synu wybierz sobie jakiś odcinek i on sobie wybiera, czasem finałowy, czasem przedostatni, ale czasem woli być na pierwszym, kiedy może poznać wszystkie gwiazdy.

Nastolatkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a cala rozmowa z jego tatą poniżej.

 


Syna Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz miał wypadek

Syna Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz miał wypadek

Syna Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz miał wypadek

Syna Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz miał wypadek

Krzysztof Ibisz i Vincent Ibisz - jubileusz kabaretu Paranienormalni

Krzysztof Ibisz i Vincent Ibisz - jubileusz kabaretu Paranienormalni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×