Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej...

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!
Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”
Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół...

Dziś piątek, 20.07.2018

Cannes 2017: Kto zaprojektował kreację dla Grażyny Torbickiej na czerwony dywan? Tylko nam zdradziła ten sekret [WIDEO]
Kreacja Grażyny Torbickiej w Cannes 2017

Grażyna Torbicka od 20 lat relacjonuje wydarzenia z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Od ubiegłego roku występuje tam również na czerwonym dywanie jako ambasadorka L’Oreal Paris Polska. Marka jest wieloletnim partnerem Festiwalu we Francji.

W 2017 roku Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes obchodzi swój 70. jubileusz, a marka L’Oreal świętuje 20. rocznicę oficjalnego partnerstwa Festiwalu w charakterze Oficjalnego Kreatora Makijażu. Jakie emocje towarzyszą Grażynie Torbickiej tuż przed wylotem do Francji?

Bardzo dobrze, ponieważ traktuje to jako reprezentowanie tych kobiet w Polsce, które cenią sobie niezależność, mają swoje marzenia, dążą do spełnienia tych marzeń, są kobietami kreatywnymi i mam nadzieję, że obecność ich reprezentantki na czerwonym dywanie w Cannes i w tym momencie, kiedy Cannes obchodzi 70 lat będzie czymś, co rzeczywiście uświadomi im, że są tego warte – powiedziała

Przygotowania do festiwalu trwają niemalże cały rok. Wiele czasu poświęcają na to również gwiazdy, które chcą się zaprezentować całemu światu w pełnej krasie. Jak do tego wydarzenia szykuje się dziennikarka?

Przede wszystkim staram się mieć dobry humor, wiedzieć co i gdzie będzie się działo, chociaż nie jest to takie łatwe, ponieważ tam rzeczywiście dzieje się tak dużo, że żeby czegoś nie przegapić trzeba być bardzo czujnym. Zawsze, jak to u kobiety aktywnej, dzieje się wszystko na ostatnią chwilę i u mnie też tak jest, ale potem okazuje się, że szczęście sprzyja. Viola Piekut szykuje cały zestaw również taki casualowy, na co dzień, jak i kreacje na wieczorne uroczystości. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale Viola Piekut jest gwarancją tego, że wszystko jest wspaniale wykończone, zrobione i zaprojektowane – wyznała

Grażyna Torbicka ma też swoją „tradycję” związaną z Cannes:

Przyznam, że zabieram jedną walizkę, ponieważ jest taki zestaw dziennikarski, który jest wygodny i jest taki zestaw wieczorowy, ale jego też można ograniczyć do minimum. Tym bardziej, że bardzo miło zawsze jest coś sobie kupić. To są fajne rzeczy, które nie za dużą cenę w czasie trwania Festiwalu można zdobyć i mieć poczucie, że jest się w czymś wyjątkowym – zdradziła

Święto filmowe w Cannes 2017 potrwa od 17 do 28 maja. Grażyna Torbicka opowiedziała nam, jak wygląda festiwal od kulis, a także co zawsze ma w swojej kosmetyczce. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Zobacz także: Cannes 2017: Weronika Rosati polskim akcentem na festiwalu filmowym!

Grażyna Torbicka w Cannes 2016

Grażyna Torbicka w Cannes 2016Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×