Wirtualna Polska

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciami ze ślubu!

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciami ze ślubu!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Wirtualna Polska

Katarzyna Skrzynecka uzyskała rozwód ze Zbigniewem Urbańskim. Teraz nic nie stoi jej na przeszkodzie, by wzięła ślub cywilny z Marcinem Łopuckim, z którym od dawna jest związana.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański otrzymali rozwód cywilny, lecz wciąż łączyła ich przysięga małżeńska zawarta przed ołtarzem. W 2009 roku aktorka wyszła za Marcina Łopuckiego. Para chciała pójść do ołtarza, ale na przeszkodzie stanął brak rozwodu kościelnego Kasi i Zbyszka. Aktorka i Marcin Łopucki mają córkę, Alikię Ilię, więc chcieli szybko stanąć na ślubnym kobiercu. Ich marzenie nie ziściło.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka na ten dzień czekała sześć lat. Opłacało się

Kilka dni temu  „Super Express” donosił, że  stanie się to już we wrześniu. Po ceremonii pojadą w podróż poślubną do Grecji.

Teraz aktorka zabrała głos w tej sprawie i umieszczając przy okazji zdjęcia ze swojego ślubu cywilnego. Para, wbrew doniesieniom tabloidów, nie zamierza wziąć ślubu kościelnego we wrześniu . 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

wśród wiosennego deszczu zdarzył się nam cudownie Uroczysty Dzień 😊 A każdy następny okazał się coraz bardziej SZCZĘŚLIWY 💜 i tak trzymamy NIEZMIENNIE 😊 P.S. … i dementując bajania tabloidowej prasy – Nie, nie bierzemy Ślubu Kościelnego we wrześniu :))

Szkoda. Na razie, na otarcie łez pozostaje nam podziwiać zdjęcia ze ślubu cywilnego Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego. Zobaczcie w naszej galerii. 

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×