Ilona Łepkowska zaniepokoiła się o ciężarną Małgorzatę Rozenek. W jej stanie nie odważyłaby się na taki krok [WIDEO]

Ilona Łepkowska o Małgorzacie Rozenek w ciąży

Ilona Łepkowska o Małgorzacie Rozenek w ciąży

Ilona Łepkowska o Małgorzacie Rozenek i jej ciąży. Scenarzystka zdradziła naszej reporterce, że podziwia zaangażowanie gwiazdy w tematykę in vitro, ale ma też pewne obawy związane z jej postawą w zaawansowanej ciąży.

Ilona Łepkowska kreuje na co dzień serialową rzeczywistość. Jest autorką scenariuszy do największych telewizyjnych hitów. To ona odpowiada za losy bohaterów M jak miłość czy Barw szczęścia. Łepkowska jest matką sukcesu wielu obecnych gwiazd, np. Anny Muchy, Kasi Cichopek, Katarzyny Zielińskiej czy braci Mroczków.

Ilona Łepkowska o Małgorzacie Rozenek

Okazuje się, że pani Ilona bacznie obserwuje to, co dzieje się w show-biznesie. Królowa polskich seriali zdradziła naszej reporterce, że jest pełna podziwu dla postawy Małgorzaty Rozenek, która niebawem ponownie zostanie mamą. Łepkowskiej imponuje zaangażowanie prezenterki TVN-u w propagowanie tematu zapłodnienia pozaustrojowego.

To mi bardzo imponuje, że ona tak otwarcie mówi o tym, że urodziła dzieci dzięki metodzie in-vitro, i że to dziecko, którego się spodziewa, też zostało poczęte w ten sposób. Uważam, że robi bardzo dużo dobrego dzięki temu, że w ten sposób wykorzystuje swoją popularność, żeby bronić tej metody, świadczyć sobą, swoim życiem i rodziną, że to jest metoda często jedyna.

Łepkowska nie ukrywa, że wzruszył ją wywiad, w którym Małgorzata Rozenek przyznała się do straty bliźniaczej ciąży. Gospodyni Projektu Lady wyznała, że spodziewała się dwójki dzieci z Radosławem Majdanem.

Bardzo mnie wzruszyły jej opowieści, że mieli kilka prób z panem Radosławem, bo wyobrażam sobie, jakie to musiało być ciężkie. Tym bardziej, że ona prezentuje na co dzień twarz osoby spełnionej, radosnej i perfekcyjnej. Więc myślę, że to było szczególnie trudne. Życzę jej jak najlepiej.

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Panią Ilonę zaniepokoiła niedawna podróż Małgorzaty Rozenek do Stanów Zjednoczonych. Żona Radosława Majdana w zaawansowanej ciąży przemierzyła 6850 km po to, by pojawić się na gali sportowej. Relacją z wizyty aktywnie dzieliła się z internautami za pośrednictwem Instagrama:

Trochę się zaniepokoiłam, że poleciała do Nowego Jorku, bo uważam, że przy ciąży, która z takim trudem się udała, to może lepiej byłoby zostać w domu. Ale jest dorosłą osobą, mamą dwojga dzieci, więc sama wie najlepiej, co jej wolno, a czego nie.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali w USA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali w USA

Małgorzata Rozenek ogląda Oscary

Małgorzata Rozenek ogląda Oscary

Ilona Łepkowska-

Ilona Łepkowska- "Nowy Jork. Prohibicja"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×