Co dzieje się z aktorem grającym postać Piotrusia Wolańskiego? Ilona Łepkowska zdradziła, jak potoczyły się jego losy [WIDEO]

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska

Niewątpliwie jedną z największych gwiazd filmu Kogel-Mogel, była postać kilkuletniego Piotrusia Wolańskiego. Ilona Łepkowska zdradza, co dzieje z Maciejem Koterskim, który zagrał jego rolę. Czy produkcja próbowała się z nim kontaktować?

Ilona Łepkowska jest autorką wielkiego sukcesu serii filmów Kogel-Mogel. Już pierwsza część, która kilka dekad temu pojawiła się na ekranach kin, wzbudziła zachwyt widzów i stała się prawdziwym hitem. Kolejne przygody studentki Kasi Solskiej, która w zupełnie przypadkowy sposób została opiekunką małego Piotrusia Wolańskiego, podbiły serca fanów.

Po wielu latach znana scenarzystka zdecydowała się powrócić do tego tematu. Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części filmu, która miała swoją premierę w 2019 roku. 7 stycznia widzowie w całej Polsce będą mogli udać się do kin, by zobaczyć kolejną część filmu. Pojawia się w nim wielu aktorów, którzy zagrali w pierwszej części. Są to między innymi: Katarzyna Łaniewska, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardej, czy Ewa Kasprzyk.

Ilona Łepkowska o Macieju Koterskim, czyli filmowy Piotrusiu Wolańskim

Jedną z gwiazd dwóch pierwszych części był kilkuletni Piotruś, w którego postać fenomenalnie wcielił się Maciej Koterski. W kontynuacji tej produkcji postać dorosłego już Piotr zagrał Maciej Zakościelny. Ilona Łepkowska zdradziła, co się dzieje z ówczesną dziecięcą gwiazdą kina. Czy produkcja próbowała się z nim kontaktować?

Przy trzeciej części dowiadywaliśmy się co się z nim dzieje i z tego co pamiętam on mieszka za granicą. Jego losy potoczyły się tak, że nie ma nic wspólnego z aktorstwem, z mediami. Nawet nie wiem jak on wygląda i czy by podołał tej roli. Myśleliśmy tylko o zaproszeniu go na premierę trzeciej części, ale zdaje się, że właśnie mieszka za granicą.

Jak się okazuje, produkcja nie brała go pod uwagę przy trzeciej części filmu:

Był pomysł taki, aby go zaprosić na premierę, ale nie żeby mu zaproponować rolę jak myślę.

Jesteście fanami Kogla-Mogla?


Kogel-mogel 3

Kogel-mogel 3

Piotr Wolański (Maciej Koterski) w Kogel-Mogel

Piotr Wolański (Maciej Koterski) w Kogel-Mogel

Maciej Zakościelny - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Maciej Zakościelny - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Komentarze

 • Jagoda pisze:

  Te stare odcinki filmu były ok ale ta 3 jest beznadziejna nie wciągnęła mnie nawet na 20 min, mało interesująca. Stare odcinki mogę oglądać zawsze pomimo , że znam je na pamięć ale to w reżyserii Pani Łepkowskiej nic interesującego. Niech nadal tworzy małe filmiki, bo kultowy będzie Kogiel Kogiel 1,2 a niestety inne już nie.

 • Gośćdante pisze:

  Pana Wolańskiego zagrał pan wardejn – nie wardej. Byk na byku – wstyd !

 • BooGość pisze:

  A nie mozna zapytac Miska koterskiego gdzie sie jego kuzyn podziewa? Chyba najlatwiej od rodziny sie dowiedziec

 • Bubuś pisze:

  Ten film jest super właśnie dzięki Piotrusiowi. Teraz nie ma tego Piotrusia o film jest do bani.

 • Gość pisze:

  Nie nie jestem fanem tego beznadziejnego filmu.pierwsza część to jeszcze może być ,natomiast następne to już dramat

 • pytam pisze:

  z jakim aktorem ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×