Gwiazdy „Na Wspólnej” o wyznaniach Dykiel w „DDTVN”. Anna Guzik jak lwica broni aktorki [WIDEO]

Bożena Dykiel

Bożena Dykiel

Anna Korcz i Anna Guzik komentują wypowiedź Bożeny Dykiel w Dzień Dobry TVN. Jak na jej słowa zareagowały koleżanki z planu serialowego? Zobacz wideo.

Bożena Dykiel od wielu lat gra w serialu Na Wspólnej, w którym wciela się w postać Marii Zięby. To właśnie dzięki tej roli zyskała sympatię widzów. Z uwagi na to, że dla wielu była autorytetem, wybrano ją na twarz fundacji walczącej z depresją. Aktorka została zaproszona do programu Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć widzom więcej o trudnej chorobie, jaką jest depresja.

Rozmowa jednak zboczyła na inny tor. 73-latka zaczęła mówić o negatywnym wpływie pandemii na życie psychiczne Polaków:

Ja bym to określiła tak: ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi – z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać – powiedziała, ignorując prowadzące, które usilnie próbowały zmienić temat. Po chwili dodała: gdy szalała grypa, nie zamykano ludzi w obozach.

Po chwili Bożena Dykiel wyciągnęła okulary i zaczęła przekonywać, że pomagają one w zmaganiach z depresją. Agnieszka Woźniak-Starak przerwała reklamę i zaprosiła na serwis informacyjny, co zapowiedziała słowami: „aby widzowie nie stracili kontaktu z rzeczywistością…”.

Gwiazdy Na Wspólnej komentują wypowiedź Dykiel

Aktorka spotkała się z niepochlebnymi komentarzami w sieci. Koleżanka z planu Na Wspólnej Anna Guzik skomentowała feralną wypowiedź Bożeny Dykiel:

Ja znam Bożenkę od lat. I ona jest osobą strasznie szczerą. To, co powiedziała, powiedziała prosto z serca. Wiele osób się z nią zgadza, wiele się nie zgadza. Jednak mamy wolność słowa i miała prawo wyrazić swoją opinię. I teraz rozgorzała dyskusja na temat tego, czy miała prawo tak powiedzieć, czy nie miała prawa tak powiedzieć. Nie zawsze wszyscy mówią po linii tego, co się wszystkim podoba. Bożena jest osobą niezwykle szczerą, otwartą i ona wali prosto z mostu. To co czuje, to co uważa. Ja uważam, że jako osoba z takim doświadczeniem miała prawo wyrazić swoje zdanie.

W sprawie wypowiedziała się także Anna Korcz:

Właśnie dlatego, że znamy się z Bożenką i bardzo się z Bożenką lubimy, wolałabym nie komentować wypowiedzi moich kolegów. Jeśli chodzi o różne wiadomości w internecie które na temat nauki, wiedzy technicznej i jakiejkolwiek innej zamieszczają moi koledzy i osoby zwane celebrytami, to ja wolałabym pozostać wierna sobie i nie komentować tego wszystkiego. Mam swoje zdanie na prawie każdy temat, ale jednak pozostawiam prawo do wypowiadania swoich kwestii w państwie jeszcze demokratycznym każdemu z osobna.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?


Anna Korcz - pokaz Deni Cler

Anna Korcz - pokaz Deni Cler

Otwarcie kawiarni Moje Smaki - Anna Korcz

Otwarcie kawiarni Moje Smaki - Anna Korcz

Anna Guzik w nowej fryzurze

Anna Guzik w nowej fryzurze

Komentarze

 • Dość kłamstw pisze:

  Asia, szacun za twoją wypowiedź. Serio. Gdyby chociaż połowa naszego narodu myślała tak jak ty (i ja) i zjednoczyła się dawno to być może byłoby już nam wszystkim lżej

 • Gość pisze:

  Rząd to jedna wielka mafia na dodatek idiotow, nie wiem skąd oni się tam wzięli to raz słucham starszych profesorów, lekarzy, jeżeli by było ok to 1 dawka szczepionki by pomogła a tu 123456, ludzie pomyślcie trochę, ilu ludzi zmarło nie leczonych. Firmy farmaceutyczne mają zysk teraz, ciekawe czy z rządu się szczepili? NIE SADZE

 • Abc pisze:

  Jak u lekarzy y Załęcze parę minut KOROTETAPII płaci się 400 zł, u szarlatana 500 To super. Gdy aktorka zaproponowała okulary z kolorotetrapią , to już Ją ściąć. Prywatnie nie lubię P.Dykieł, lecz nie wspieram takiej napaści i tępienia cudzych poglądów.wstyd i hańba.

 • @ Asia pisze:

  Piłaś? Nie pisz!

  • Dorka pisze:

   Pani Dykiel szacowna kobieta.
   Szkoda, że ze tak niewielu polskich aktorów wyraża swoje poglądy otwarcie. To co powiedziała to prawda.
   Niestety TA PRAWDA JEST JEST NIEWYGODNA DLA MEDIÓW I CAŁEGO ŚWIATA. DLATEGO OSMIESZA SIĘ Z TAKICH LUDZI JAK PANI BOZENA. TO PRZYKRE ALE JAKŻE PRAWDZIWIE.

 • Gość pisze:

  Wyraziła swoje zdanie szczególnie reklamując okulary antydepresyjne za trzy tysiące hahaha.Starsza pani musi siedzieć w domku z mężem i nie opowiadać głupot

 • Gość pisze:

  nue jest szczera tylko skrajnie głupia i szkodliwa a pani pozal się boże aktorka guzik tez najwyraźniej do grona idiotów należy

 • Gość pisze:

  A co mają mówić? Tyle lat razem pracują. Niech ona sobie wierzy w co chce, ale ta reklama to już przesada!

 • Zdezorientowana obywatelka pisze:

  To jak to jest? Mamy ten Covid, czy nie? Statystyki są prawdziwe, czy sfałszowane? Mamy nosić maseczki w miejscach publicznych, czy nie? Pani Dykiel, pani Górniak i pani Kołakowska twierdzą, że nie. Co na to polski Rząd? Co na to główny epidemiolog kraju? Co na to Ministerstwo zdrowia? Albo w jedną, albo w drugą stronę. Ile możemy stać w rozkroku?

  • Asia pisze:

   Wystrczy pomyśleć i połaczyć kropki a nie czekać na zielone światło od rządu. Gdzie jest grypa? Zniknęła? Owszem covid jest, istnieje, sama go miałam. Jednak pora zacząć go leczyć a nie zamykać ludzi w domu i czekac aż dostaną zapalenia płuc, bez osłuchania bez antybiotyków. A potem podłączać pod respiratory i strzaszyc covidem. To co sie dzieje to zwyczajne ludobojstwo i wielkie pieniądze. To będzie trwało jeszcze lata, bo lekarze dostają ogromne dodatki za covid, rządzący/mozni wykupują za bezcen padające firmy, farmacje się pasie na szczepionkach. A ludzie, cóż, jak stado baranów w maskach pod nosem…. Minister Zdrowia jeszcze parę miesięcy temu smiał się z chodzenia w maskach i twierdził że nic nie dają….. dają można obywateli trzymac krótko za mordy, tresować, straszyć, manipulować….a baranym łykają wszystko, boja sie mandatu. Ludzi jest dużo i jak tylko sie zjednoczymy, to nikt i nic nam nie grozi i ani rząd ani policja nie jest w stanie nic zrobić

  • Gość pisze:

   Nie nie mamy wypuścili jakiegoś wirusa podobnego do grypy postanowili białko kolca nie jest śmiertelny aż tak jak opisują to skoro 0,2%śmiertelności na świecie to mniej niż grypa A na grypę nie zamykanie nas chcą nam wcisnąć eksperyment medyczny i to widać niektórzy niewidza

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×