Wirtualna Polska

Ewa Farna otwarcie o kompleksach i stawianiu granic: „Zawsze byłam twarda”. Macierzyństwo to wielka lekcja [WIDEO]

Ewa Farna otwarcie o kompleksach i stawianiu granic: „Zawsze byłam twarda”. Macierzyństwo to wielka lekcja [WIDEO]

Ewa Farna o samoakceptacji

Ewa Farna opowiedziała nam o swoich kompleksach i o tym, jak traktuje swoje ciało. Wyznała też, czego nauczyło ją macierzyństwo i jaką jest mamą.

Wirtualna Polska

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka, prezenterka telewizyjna. Jest też laureatką wielu nagród za swoją twórczość. Artystka jest znana z tego, że zawsze w pracy daje z siebie wszystko i stara się wypaść jak najlepiej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czy Ewa Farna ma kompleksy?

Pomimo bezsprzecznego talentu i ogromnej pracowitości artystki, przez wiele lat Ewa musiała mierzyć się z hejtem i ocenianiem każdego fragmentu jej ciała. Wiele razy próbowano jej wmówić, że nie mieści się w kanonach urody, że waży za dużo, że „musi” to czy tamto, żeby stać się wystarczająco dobrą.

Czy artystka bierze to do siebie? Czy ma jakieś kompleksy, które utrudniają jej życie? Spytała ją o to nasz reporterka.

Ja chyba zawsze mam tak,  że akceptowałam siebie. Są dni, oczywiście, kiedy mam takie: „Jezu, to mi się nie podoba, to mi się nie podoba, i tak dalej”. To jest normalne. Ogólnie nie miałam takiego doła, żebym sobie powiedziała, że jestem najgorsza na świecie i koniec. Ja to wyniosłam z domu, że rodzice od zawsze wpajali mi waśnie, że „jesteś tego warta” – powiedziała piosenkarka.

Oczywiście, świat pokazał mi parę razy, że nie powinnaś tak o sobie myśleć. Przecież tak nie powinnaś wyglądać i tak dalej. Ale ja zawsze byłam taka twarda raczej w tym, lubiłam siebie. Czy to więcej, czy mniej, akceptowałam siebie. Dopiero jednak po tej ciąży, jak mówiłam w filmiku, zrozumiałam, że to ciało nie jest po to, by cieszyło oko innych ludzi w pierwszym rzędzie, ale jest po to, aby mi służyło i służy zarąbiście. Jestem zdrowa, mogę się cieszyć zdrowiem i jakby to jest dla mnie najważniejsze.

https://www.instagram.com/p/CqdzK63Dngh/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak Ewa Farna łączy pracę z byciem mamą i czego nauczyło ją macierzyństwo?

Piosenkarka została też zapytana o to, jaką mamą się czuje, w końcu urodziła niedawno drugie dziecko. Nasza dziennikarka zapytała także, czego nauczyło artystkę macierzyństwo, jaką dodatkową wartość ze sobą przyniosło? Ewa Farna odpowiedziała:

Mam nadzieję, że dobrze, bo tu jestem. Jest dobrze, choć, oczywiście, nie mogę pracować tyle, co wcześniej. Inne obowiązki są do tego włączone, ale ja się cieszę. To był mój wybór i staram się być mamą, która jest obecna. Więc to zmusza mnie trochę do ograniczenia tego, ile czasu mogę poświęcić pracy.

Ale to jest też fajne, to też nauczyło mnie trochę mówienia”nie”. Chciałabym czasem zrobić wszystkie projekty świata, ale się nie da. To też pozwala podjąć bardziej rozważne decyzje, kiedy coś chcemy albo nie chcemy robić. Żeby iść w rzeczy, które są dla mnie warte albo naprawdę coś mi dadzą. To mnie właśnie nauczyło powiedzenia „nie” i postawienia granic.

https://www.youtube.com/watch?v=T1A2pYHZqbM

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Lubicie słuchać muzyki i głosu Ewy Farnej?


Ewa Farna

Ewa Farna

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Tak tak pisze:

    Kobieto, bądź naturalna. Bez sztucznych piersi, chirurgii plastycznej, botoxów, tatuaży itp. Tylko wtedy będziesz sobą. A natura wie co robi. Ingerencje w nią zawsze źle się kończą.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×