TYLKO U NAS! Edyta Górniak poleciała do Nowego Jorku. Kogo tak czule przytulała na lotnisku przed odlotem? [PAPARAZZI]

Edyta Górniak i Marcin Wieczorek na lotnisku Chopina

Edyta Górniak i Marcin Wieczorek na lotnisku Chopina

Edyta Górniak na lotnisku Chopina

Wakacje, wizyta u przyjaciół? Nic z tych rzeczy! Jastrząb Post dowiedział się, że Edyta Górniak wyleciała do Nowego Jorku. Gwiazda korzystając z krótkiej przerwy pomiędzy koncertami na trasie Love2Love a nagraniami odcinków „The Voice of Poland 6” poleciała do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie nagrywać wokale na nową płytę.

Edyta to perfekcjonistka. Obiecała fanom album na najwyższym poziomie muzycznym i wokalnych, i chce dotrzymać słowa. Będzie pracować z najlepszymi muzykami, ale bardzo zależy jej na zachowaniu tajemnicy w kwestii nazwisk, sama chce je przekazać do wiadomości – mówi nasz informator

Na lotnisko Chopina w Warszawie Edyta przyjechała w towarzystwie swojego asystenta Marcina Wieczorka. Ubrana w szeroką bluzę, wygodne buty na płaskim obcasie, czarne okulary i kwiatową torbą Victoria’s Secret zachowała całkowitą anonimowość, o którą w przypadku gwiazd ciężko w tak obleganym przez Polaków miejscu. W końcu artystka tak często podróżuje samolotami, że doskonale wie jak wtopić się w tłum.

Po odebraniu biletu lotniczego, zanim Edyta wsiadła w samolot, wybrała się na szybkie zakupy do punktów z prasą. Z butelką swojej ulubionej wody z Fiji czekała na odprawę. Przed wejściem na pokład Edyta zamieniła jeszcze kilka słów z bliskim współpracownikiem, którego czule przytuliła na pożegnanie.

Do Polski Edyta Górniak wróci przed 19 września. Właśnie wtedy zagra koncert w Płocku.

Zobacz: H&M, Louboutin, Pinko… Edyta Górniak cała w trendach na jesień


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×