Serial, dwa programy, duża gala... Uważajcie, bo o Kasi Sowińskiej tej jesieni będzie bardzo głośno! Tylko nam zdradziła, co szykuje
Kasia Sowińska siedem lat temu opuściła polski show-biznes skuszona propozycją występów z Luisem Miguelem w Ameryce Łacińskiej. Polka wystąpiła na 247 (!) koncertach. Trasa okazała się wielkim sukcesem. Latynoska gwiazda została nagrodzona nagrodą Billboards, a Sowińska miała okazję do nawiązania kontaktów z największymi producentami i gwiazdami w Stanach Zjednoczonych. Za kulisami artystka miała okazję zaprzyjaźnić się z Dianą Ross, Lionelem Richie czy nieżyjącym już Princem.