Szukaj

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki rozstali się?

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki zakończyli swój związek.

Jak informuje tygodnik „Rewia”, decyzja o rozstaniu miała być podjęta przez obie strony. Według ustaleń gazety, dziennikarka i reżyser programów telewizyjnych nie są już ze sobą od dwóch miesięcy. Piotr Bukowiecki miał wyprowadzić się od Doroty Gardias, ale nadal pozostaje z nią w bliskich relacjach. Jak zapewne wiecie, para doczekała się narodzin córeczki – Hania ma obecnie półtora roku. Postanowiliśmy sprawdzić informacje podawane przez gazetę i skontaktowaliśmy się z gwiazdą.

Tak, to prawda. Ale to są bardzo prywatne sprawy, nie chcę publicznie na ten temat się wypowiadać – powiedziała w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki zaczęli się spotykać trzy lata temu. Nigdy nie pokazywali się razem na czerwonym dywanie. Dziennikarka unikała też opowiadania o związku w wywiadach. Jedno było pewne, że pierwsze chwile ich relacji nie należały do najłatwiejsze. Kiedy Dorota Gardias poznała Piotra Bukowieckiego, była świeżo po rozstaniu z Konradem Skórą. Natomiast reżyser programów był w trakcie sprawy rozwodowej z Karoliną Rosińską, z którą ma dwójkę dzieci.

Jeszcze pod koniec listopada mówiło się, że Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki planują cichy ślub. Pogodynka w wywiadzie dla „Faktu” zdradziła, że marzy się jej romantyczna uroczystość, jaką zorganizowali Angelina Jolie i Brad Pitt. Jak widać jednak, losy pary potoczyły się innym torem. Dziennikarka nie załamała się rozstaniem. Można nawet powiedzieć, że w ostatnich tygodniach ma jeszcze więcej energii. Przyjęła propozycję prowadzenia programu na żywo w stacji TVN Meteo Active. Na pewno zwróciliście też uwagę, że w ostatnim czasie zmieniła fryzurę – znacznie rozjaśniła włosy.

Dorota Gardias skupia się obecnie na nowych wyzwaniach w pracy. Karierę zawodową z powodzeniem łączy z wychowywaniem córki.

Zobacz: Dorota Gardias marzy o ślubie w stylu pewnej hollywoodzkiej pary

Fotografia: ONS

Fotografia: ONS

Dorota Gardias w Smyku

Fotografia: ONS

Dorota Gardias

Fotografia: JastrzabPost.pl


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×