Dawid Woliński nie raz miażdżył Klaudię El Dursi w komentarzach. Wreszcie miała okazję mu się odgryźć. Co ich poróżniło?

Klaudia El Dursi o Dawidzie Wolińskim

Klaudia El Dursi o Dawidzie Wolińskim

Klaudia El Dursi o swojej relacji z Dawidem Wolińskim. Gwiazda Top Model zdradziła, dlaczego nie ma dobrego kontaktu z jurorem show. Co ich poróżniło?

Klaudia El Dursi swój romans z show-biznesem zaliczyła lata temu, gdy brała udział w najróżniejszych projektach jako hostessa. Miała okazję pojawić się np. w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym wcieliła się w postać słynnej „wodzianki”, czyli odzianej kuso modelki polewającej wodę gościom.

Do pracy w mediach Klaudia powróciła po dwóch ciążach – w 2019 roku, gdy wzięła udział w ósmej edycji Top Model. Programu nie wygrała, ale zyskała ogromną sympatię widzów i – jak się później okazało – producentów telewizyjnych. Krótko po finale show została prowadzącą polską edycję Hotelu Paradise. 29 sierpnia na antenie TVN7 i platformie Player.pl wystartował szósty sezon randkowego formatu, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

El Dursi od początku kariery nie może liczyć na słowa uznania ze strony Dawida Wolińskiego. Rok temu juror Top Model w rozmowie z Jastrząb Post gorzko skomentował jej pracę w branży mody. Ceniony projektant uważa, że mająca libijskie korzenie piękność nie powinna znaleźć się w obsadzie formatu:

aką!? Ja ją oceniałem jako modelkę i miałem stuprocentową rację. I nie tylko ja myślę, że Klaudia pomyliła programy, ale ma ogromne szczęście i jej się udało. To nie ma nic wspólnego z modelingiem, po prostu z naturalnym szczęściem Klaudii i tyle. […] Ja nie mam wyobraźni à propos jej kariery.

Po słowach Wolińskiego można odnieść wrażenie, że nie przepada za El Dursi. Dlaczego? Reporterka Jastrząb Post próbowała się tego dowiedzieć od samej zainteresowanej.

Dawid Woliński nie przepada za Klaudią El Dursi. Dlaczego?

Gospodyni Hotelu Paradise nie jest zaskoczona słowami Dawida. Zapewniła nas, że między nią a nim nigdy nie doszło do scysji:

Ja nie jestem zdziwiona. Mam takie poczucie, że Dawid Woliński od samego początku nie darzył mnie sympatią. To tak po prostu bywa. Poznajemy jakieś osoby i to nie jest tak, że każdego musimy kochać i każdego darzyć taką samą sympatią, że między wszystkimi ludźmi na świecie zawsze jest dobra energia.

Klaudia przyznała, że od samego początku czuła, że nie złapała wspólnego języka z jurorem show, w którym brała udział:

Mam takie poczucie, że u nas coś nie kliknęło i to było od samego początku. Dlaczego? Nie wiem. Ma pewnie jakieś osobiste powody dlaczego tak jest. Nie wnikam, mnie to absolutnie nie interesuje, a on absolutnie ma prawo do takiej opinii i ja nie mam do niego pretensji. Wiem, że coś jest na rzeczy, ale jestem poza tym. Nie żywię urazy.

Cała rozmowa poniżej.


Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Dawid Woliński - Gala Derby 2022

Dawid Woliński - Gala Derby 2022

Dawid Woliński - premiera Boeing Boeing

Dawid Woliński - premiera Boeing Boeing

Komentarze

 • scx pisze:

  Została wepchnięta po znajomości do topmodel. Miała dać się poznać publice, by później objac prowadzenie hotelparadise. Każdy o tym wie. Jeszcze nie byłoby w tym nic złego gdyby miała walory modelki. Natomiast Klaudia,mimo treningów i szczupłości jest po prostu niezgrabna,cały program ukrywali jej nogi,ma bardzo masywny dół,grube łydki, do fotomodelingu po obróbce może być ale nigdy na wybieg

 • Milo pisze:

  Jak woli chłopców to co zrobisz.

 • Adrian pisze:

  Żałuj że nie wiesz . Piękniejszej dziewczyny nie widziałeś

 • Gość pisze:

  Klaudia ma rację, czasem tak jest ze ludzie czują wzajemną antypatię.
  Nie doszukujcie się nie wiadomo jakiej sensacji, zwyczajnie, nie lubią się i tyle. Ani On ani Ona nie są wybitnymi jednostkami… Ale szanuję Klaudię, jest zaradna, ma swój program, zakład krawiecki, fajną rodzinę, jest wesoła i sympatyczna.
  O tym Panu niewiele wiem, prócz tego, że jest jurorem programu o modzie….

 • Gość Babcia pisze:

  Brzydko Panie Woliński, Wygląda na to że nie jest Pan profesjonalistą jako juror.

 • Golilaś pisze:

  Mały człowiek z rozbujalym ego. Wszędzie się wpycha na siłę.

  • GIlona pisze:

   Dokładnie . Ktoś mu pomógł wejść do jednego programu i tyle w temacie . Ani piekny , ani mądry . Projektant ? .dobre sobie . Ta „opcja” jest na topie . I tyle

  • Anka pisze:

   To prawda . Ani ładny ani mądry.

 • Gość pisze:

  Wolinski ma racje,kim jest ta eldursi?wodzianka z pleyboya🤣

  • Wojtek pisze:

   Kim jest ? Po prostu przepiękna i bardzo mądra, inteligetna kobieta . Dla mężczyzn ideał . Wolański ?hmmm.

  • Remi pisze:

   Nie ziemskiej urody , wdzieku , figury i inteligencji . To jest właśnie ta dziewczyna .

 • Daria pisze:

  Przepraszam ale ten Woliński to kto? Jakoś kariery oprócz warszafki nie zrobił. W Paryżu czy Mediolanie chyba nikt o nim nie słyszał więc co on może powiedzieć

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×