Szukaj

Anna Wendzikowska z sukcesem łączy pracę z macierzyństwem. Jak to robi? „Sekret polega na tym, że…” [WIDEO]

Anna Wendzikowska jest mamą na pełen etat. Gwiazda opowiedziała naszej reporterce o macierzyństwie. Jak je łączy z pracą? Jak córki zmieniły jej życie?
Anna Wendzikowska o córkach

Anna Wendzikowska o córkach

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch córeczek – 5-letniej Kornelki i 2-letniej Antosi. Dziewczynki są jej oczkiem w głowie. To pod nie podporządkowuje swoje życie zawodowe. Pociechy czasami towarzyszą jej na planie zdjęciowym, często także za granicą. W ten sposób dziennikarka mistrzowsko łączy przyjemne z pożytecznym.

Anna Wendzikowska o macierzyństwie. Jak zmieniło jej życie?

Wendzikowska w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o urokach posiadania dwójki dzieci. Gwiazda nie ukrywa, że pojawienie się na świecie Kornelii i Antoniny wywróciło jej życie do góry nogami. Z czasem musiała zmienić swoje nawyki, ale wcale na tym nie ubolewa:

To jest trochę tak, że nie ma wyjścia. Przychodzi taki etap, że ma się rodzinę i ma się dzieci, a żyć trzeba dalej. To tak, jak w pewnym momencie trzeba było zacząć chodzić do szkoły i wstawać o 6 rano, potem do pracy i jakoś się do tego przystosować. A teraz są dzieci i to jest cudowny moment życia, ja uwielbiam być mamą i spędzać czas ze swoimi córkami. Dla mnie to jest ogromna wartość dodana. Sekret polega na tym, że ja z wielu rzeczy zrezygnowałam. Ale to nie była taka rezygnacja: „jejku, jak mi ciężko, że już nie wychodzę wieczorami, albo, że tak dużo nie pracuję i nie latam”. Po prostu przyszedł pewien etap życia, kiedy zrobiłam to z pełną świadomością i w taki poczuciu spełnienia. Już się napracowałam, nalatałam. Nadal to robię, bo moja praca jest moją pasją i ją uwielbiam, ale robię już dużo mniej. Wynika to z tego, że równie dużą przyjemność sprawia mi przebywanie z dziećmi i wychowywanie ich. Kompletnie bez żalu trochę z pracy zrezygnowałam.

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Ania podzieliła swoje życie na cztery sfery. Każda z nich jest dla niej niezwykle ważna i każdej stara się poświęcać odpowiednią ilość czasu.

Czas dla siebie, zarówno w wymiarze duchowym, jak i fizycznym, to taki moment, żeby przeczytać książkę, porobić coś fizycznego. Pójść na siłownię, do kosmetyczki czy na masaż. To są też ważne sprawy te sfery życia, a czwarta to jeszcze związek i przyjaciele. Sfera rodzinna, sfera zawodowa, sfera osobista i sfera towarzysko-związkowa to są wszystko bardzo ważne rzeczy i trzeba na każdą z nich znaleźć czas, czyli po prostu równowaga.

Cała rozmowa poniżej.


Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córkami

Anna Wendzikowska z córkami

Dom Anny Wendzikowskiej

Dom Anny Wendzikowskiej

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×