Szukaj

Anna Kalczyńska o żałobie po śmierci ojca. Poruszające słowa dziennikarki [WIDEO]

Anna Kalczyńska ojciec

Anna Kalczyńska ojciec

11 września zmarł Krzysztof Kalczyński. Jego sławna córka, Anna Kalczyńska, w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, jak wspomina tatę-aktora. Podzieliła się osobistymi przemyśleniami. Zobacz poruszającą rozmowę.

Anna Kalczyńska na początku września pożegnała ojca. Śmierć Krzysztofa Kalczyńskiego wstrząsnęła nie tylko rodziną i przyjaciółmi gwiazdy, ale też jej fanami i środowiskiem artystycznym. Mężczyzna dał się poznać, jako bardzo utalentowany aktor, który stworzył kultowe role w serialach Klan czy Na Wspólnej.

Zobacz: Krzysztof Kalczyński nie żyje. Anna Kalczyńska we wzruszających słowach pożegnała ukochanego tatę

Anna Kalczyńska wspomina ojca: „Żałobę nosi się w sercu”

Gwiazda, mimo ogromnego smutku i żalu, nie zrezygnowała z publicznych wyjść, ani ze swojej pracy zawodowej, co spotkało się z mieszanymi reakcjami wśród internautów. Jak na nie zareagowała Anna?

Żałobę nosi się w sercu. Niektórzy i ja na pewno do nich należę, będę nosić tę żałobę całe życie. Natomiast mój tata był osobą szalenie oddaną swoim widzom i osobą szalenie kochającą publiczność. Gdyby się waliło i paliło, tata zawsze był na scenie. I musiał być złożony jakąś wielką chorobą, żeby nie móc wystąpić. Moja mama zresztą też miała zdjęcia niedługo po śmierci taty i nie odwoływałyśmy ani moich występów w Dzień Dobry TVN, ani zdjęć które były zaplanowane. Z szacunku do kolegów, z szacunku do widzów.

Pan Krzysztof nie chciałby, aby jego córka rezygnowała z pracy z powodu jego śmierci. Gwiazda, pozostając aktywną w mediach, w ten sposób wypełnia ostatnią wolę ojca:

A także z tego względu, że honorując i czcząc pamięć taty wiemy, że jemu by się podobało. On by tak chciał.

Dziennikarka dodała, że żałoba jest bardzo umowna. Dla niektórych może trwać miesiąc, dla innych rok, jednak nie czas jest w niej najważniejszy:

A żałoba naprawdę jest bardzo umownym konceptem. Dla niektórych trwa rok, dla niektórych trwa miesiąc. Tak naprawdę to jest rzecz, którą się ma w głowie, w sercu i publiczne wystąpienia i pojawienia się nie mają w tym wiele wspólnego.

Składamy jej ogromne kondolencje.

Zobacz: Anna Kalczyńska napisała SMS-a do Mariny po wpadce z imieniem jej syna. Co jej odpisała? “Poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką” [WIDEO]

Kim był Krzysztof Kalczyński?

Krzysztof Kalczyński urodził się w 1937 roku w Poznaniu. Ukończył studia na wydziale reżyserii muzycznej w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie. Jest także absolwentem krakowskiej PWST. Był aktorem teatralnym m.in. w Teatrze Studio i Teatrze Narodowym w Warszawie, filmowym i telewizyjnym.

Był jednym z najprzystojniejszych polskich amantów. Widzowie pokochali go za rolę Edwarda Tyczyńskiego w serialu Klan, gdzie grał przez 8 lat. Pojawiał się również w innych popularnych polskich serialach M jak miłość, Plebania czy Na Wspólnej.

Wydał książkę ze swoimi wspomnieniami – Moje boje pojedynczo i we dwoje, w której opowiada o życiu, rodzinie i przyjaciołach, a także pokoleniu, w którym kształtował swój charakter. Jego opowieść wprowadza czytelnika w nieznany świat artystyczny.


Anna Kalczyńska - ojciec

Anna Kalczyńska - ojciec

Anna Kalczyńska pożegnała tatę

Anna Kalczyńska pożegnała tatę

Anna Kalczyńska - bardzo przeżywa jego śmierć

Anna Kalczyńska - bardzo przeżywa jego śmierć

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×