Julia Wieniawa ograniczyła wyjścia na salony, a Angelika Mucha tłumaczy, co jest tego powodem. Doskonale rozumie jej decyzję

Angelika Mucha, Julia Wieniawa

Angelika Mucha, Julia Wieniawa

Angelika Mucha o Julii Wieniawie i jej coraz rzadszym pojawianiu się na salonach. Starsza o rok YouTuberka uważa, że wie, co może być przyczyną jej decyzji. Sama jakiś czas temu podjęła podobną.

Julia Wieniawa w show-biznesie debiutowała jeszcze jako nastolatka. Wystarczyło kilka lat, by osiągnęła ogromną rozpoznawalność. Przełomowym krokiem dla jej kariery w mediach plotkarskich był związek z Antkiem Królikowskim. Gdy tylko pojawili się razem na gali TeleKamery w 2017 roku, zainteresowanie życiem prywatnym Julii mocno wzrosło, a jej popularność poszybowała w górę.

Wieniawa doskonale wiedziała, jak zamienić swoje 5 minut na co najmniej 15. Stworzyła jeden z najpopularniejszych profili na Instagramie (śledzi ją 2,1 mln „followersów”), na którym aż roi się od postów sponsorowanych. Aktorka doskonale wie, jak prowadzić swoje konto, by nie zniechęcić widzów do treści opłacanych przez poszczególne marki. Posty realizowane na zamówienie klientów przelata z treściami, obrazującymi jej codzienność. A ta jest bardzo interesująca. Nie brakuje luksusowych wakacji, romantycznych kadrów z ukochanym czy po prostu pomysłów na lepsze życie. Stara się zaszczepić w swoich fanach miłość do jogi i zdrowego stylu życia. To z myślą o nich stworzyła kolekcję strojów m.in. do medytacji.

Wraz ze wzrostem popularności Wieniawa zdecydowała się ograniczyć swoją aktywność w show-biznesie. Teraz skupia się na sprawach biznesowych i promocji niedawno wydanej płyty Omamy. Angelika Mucha, która również może poszczycić się ogromnym gronem fanów w internecie, zdradziła, z czego jej zdaniem wynika postawa Julii.

Angelika Mucha o Julii Wieniawie i jej przerwie od imprez

YouTuberka w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że jej zdaniem Julię i ją łączy podobna historia. Według 24-letniej Muchy Wieniawa po prostu znudziła się imprezami, ściankami i krótkimi wywiadami, dlatego teraz całą swoją uwagę koncentruje na życiu poza czerwonymi dywanami:

Ja też sama po sobie widzę, że z roku na rok może nie, że nie chce mi się chodzić na eventy, ale po prostu już się wybawiłam, wszystkich ludzi poznałam. To na początku była taka fascynacja. Teraz chcę żyć takim życiem spokojnym, z króliczkiem w domu.

Starsza od rok od Wieniawy Angelika uważa, że trzeba uszanować decyzję jej salonowej koleżanki:

Nie zawsze chce się wszystko pokazywać i wszędzie bywać. Sama tak mam częściowo, więc trochę ją rozumiem. Niech każdy robi jak uważa. Jeśli tak chciała to super – powiedziała specjalnie dla Jastrząb Post.

Cała rozmowa poniżej.


Julia Wieniawa na premierze swojej debiutanckiej płyty Omamy

Julia Wieniawa na premierze swojej debiutanckiej płyty Omamy

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

 • Gośćkot pisze:

  Wieniawa za bezwstydne zdjęcia dorobiła się majątku skupuje apartamenty ani to żadnego wykształcenia ani rozumu młoda osoba wstyd

 • Fanka ja ha ha pisze:

  Jak Rodzynkowa będzie w rano w TVN nikt nie będzie tego oglądał

 • Gość pisze:

  Zdrowia niewaźne co waźne źe mówią byle nie cały tydzien o grubej babie to mój szczęśliwy dzień nawet gruba baba spadła ze schodów skoro nie ma dzieci moźe pofligujemy boli mnie głowa podaj chipsy skusisz się seks za chipsy masz 5 i idz sobie na zakupy to mój szcześliwy dzień all mustafa w pampersie i jego 100 sportowych neonowych gaci przynajmniej będzie co wspominać ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Pustostan!głupia dziewucha!avi ona sobą reprezentuje?że ma pieniądze?to się kiedys skończy forsa to nie wszystko!👎👎👎

 • Gość BABCIA pisze:

  Jakoś nie wierzę w przemianę Julki.Poprostu chce żeby ustały złe opinie na jej temat.Niestety nic w internecie nie ginie i dlatego zawsze będziemy pamiętać o popijawach z gigantycznym kacem nazajutrz lub używaniem wulgarnych słów w każdym zdaniu.Podobnie jak wybryki Rozenkowej.Niemniej życzę jej żeby próbowała zmienić swój styl życia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×