Jerzy Owsiak przyznał, że chodzi na terapię. Wspomniał o stacjach, które "prowadzą przemysł pogardy"
Tegoroczny, 33. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był niezwykle trudny dla Jerzego Owsiaka. Musiał on borykać się z ogromną falą hejtu, a nawet groźbami śmierci. Nic więc dziwnego, że ostatnie miesiące bardzo go zmęczyły. Na kanapie "Dzień dobry TVN" opowiedział o problemach i pomocy terapeutki.
Daniel Lewandowski