NewsyCichopek miała grać w "Bożej Podszewce". Reżyserka doprowadziła ją do płaczu i odesłała. "Weź ją stąd"

Cichopek miała grać w "Bożej Podszewce". Reżyserka doprowadziła ją do płaczu i odesłała. "Weź ją stąd"

Katarzyna Cichopek, Izabella Cywińska (KAPIF)
Katarzyna Cichopek, Izabella Cywińska (KAPIF)
03.01.2024 22:15, aktualizacja: 04.01.2024 11:19

Katarzyna Cichopek dostała niezwykłą szansę zaistnienia w show-biznesie nieco wcześniej, niż wszyscy sądzimy. Kiedy miała 15 lat, omal nie otrzymała ważnej roli. Wszystko popsuła reżyserka, Izabella Cywińska, która niemal wyrzuciła młodą aktorkę z planu, rujnując jej marzenia.

Wielka szansa Katarzyny Cichopek

W 1997 roku nie było tak łatwo o sławę jak dziś. Nie było aplikacji, które ułatwiają dotarcie do wielu potencjalnych fanów. Wtedy trzeba było wykazać się ogromnym talentem, by otrzymać angaż do filmu lub serialu. Dopiero to dawało ogólnopolska rozpoznawalność.

Katarzyna Cichopek omal nie otrzymała właśnie takiej szansy. Miała 15 lat i wygrała casting do roli Elżutki w serialu "Boża Podszewka".

Ze wszystkich dziewczynek wybrano właśnie mnie. (...) Czułam, jakby ktoś uchylił mi kawałek nieba - wspominała w "Kobiecie i życiu".

Te marzenia o roli i sławie szybko zostały brutalnie przerwane.

Katarzyna Cichopek za gruba do roli

Izabella Cywińska, która reżyserowała serial, miała już podpisaną umowę z Jolantą Fraszyńską, która miała grać starszą Elżutkę. Dlatego jej młodsza wersja musiała być nie tylko utalentowana, ale choć trochę podobna.

Przy okazji kręcenia "Bożej podszewki" obraziłam też, a może nawet więcej, "boleśnie dotknęłam" małą Kasię Cichopek. Była już wybrana na castingu do roli Elżutki, którą miała później jako starszą grać Jola Fraszyńska. Kiedy mi przyprowadzili ją, taką małą, ale już piersiastą laseczkę, krzyknęłam: "Ależ ona ma cycki, większe niż Jola!". I bez wahania zrezygnowałam z niej. Mała Cichopek odeszła z płaczem, bardzo to przeżyła, o czym się dowiedziałam po latach z jakiegoś kolorowego pisma...

W wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" wspominała, że widząc Katarzynę Cichopek, rzuciła:

Weź ją stąd, bo ma za duże cycki.

Na szczęście Kasia nie załamała się i trzy lata później dostała rolę w "M jak Miłość", w którym gra do dziś. Jej figura do dziś ma mnóstwo fanów i fanek. Trzeba przyznać, że gwiazda dba o swoją sylwetkę dzięki diecie i ćwiczeniom i uzyskuje spektakularny efekt.

 • Cywinska Izabella 2014-04-24
 • Kasia Cichopek na urlopie
 • Cywinska Izabella 2012-02-04
 • Kasia Cichopek na wakacjach w tropikach
 • Katarzyna Cichopek
 • Izabella Cywinska  2017-03-17
 • Slider item
 • Katarzyna Cichopek (fot. Exclusive)
 • Katarzyna Cichopek
 • Katarzyna Cichopek (fot. Exclusive)
[1/10] Cywinska Izabella 2014-04-24
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także