NewsyFilip Chajzer zamieścił poruszający świąteczny wpis na swoim profilu. Te święta będą dla niego bardzo trudne

Filip Chajzer zamieścił poruszający świąteczny wpis na swoim profilu. Te święta będą dla niego bardzo trudne

Filip Chajzer Boże Narodzenie 2015
Filip Chajzer Boże Narodzenie 2015
Rafał Kowalski

25.12.2015 09:39

Kilka ostatnich miesięcy były trudnym czasem dla Filipa Chajzera. Dziennikarz w lipcu tego roku stracił w wypadku samochodowym swojego 10-letniego, syna Maksa. To bardzo smutne zdarzenie spowodowało, że Chajzer wycofał się na kilka miesięcy z życia zawodowego. Na szczęście po tym czasie udało mu się podnieść. Dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół i wielbicieli, Filip znów nagrywa materiały dla TVN.

Filip Chajzer ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami na Facebooku. To ich komentarze podbudowały go po stracie najukochańszego syna. Kilka godzin temu dziennikarz zwrócił się do nich z bożonarodzeniowym apelem:

U mnie w tym roku skromnie. Na więcej nie mam siły. Wiem, że bardzo często nie jest lekko i kolorowo; robota, kasa, kredyt itd. ale w te święta postarajcie się docenić to co macie... każdy uśmiech dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół... życie jest koszmarnie przewrotne. Rodzinnych dobrych świąt.

Mamy nadzieję, że w świąteczny czas wszystkich nas naucza, co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu. Apel dziennikarza wywarł na nas duże wrażenie i na pewno nie zapomnimy o jego przesłaniu.

Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także