Dzisiaj dzień władcy! Jakie są osoby urodzone 18 sierpnia? Sprawdzamy też wibrację dnia. Czas na pieniądze!

18 sierpnia urodziny kto ma?

18 sierpnia urodziny kto ma?

Wibracja dnia – 18.08.2016 – numerologiczna 8

Radykalne posunięcia – dziś wpływa na nas wibracja liczby 8!

Porażka to stan umysłu – nikt nie jest pokonany dopóty, dopóki nie uzna porażki za fakt – Bruce Lee

Osiem to najszczęśliwsza z liczb, symbolizująca niekończące się bogactwo! Uznawana również za symbol doskonałości i nieskończoności, pomoże podjąć dobre decyzje, zobaczyć najlepsze rozwiązania. Dzień przełomów i wyzwań!

Użyj mocy wewnętrznej, uwierz w siebie – obudź swoje marzenia!

Gwiazdy urodzone 18 sierpnia

Kto ma urodziny 18.08?

  • Roman Polański (1933) – polski reżyser filmowy i aktor,
  • Robert Redford (1936) – amerykański reżyser i aktor,
  • Irena Jarocka (1946) – polska piosenkarka,
  • Zbigniew Ziobro (1970) – polski polityk,
  • Mika (1983) – libański piosenkarz (hit Relax, Take It Easy).

Jakie są osoby urodzone 18 sierpnia w astrologii?

Osoba urodzona 18.08 źle się czyje na stanowisku podwładnego – gdyż sam pragnie rządzić.

Zawsze pragnie stać na czele i odznacza się swymi zdolnościami organizacyjnymi, a także umiejętnością okazywania swego autorytetu. Jest to człowiek praktyczny, aktywny, gorliwy, pilny, odważny, ostrożny, a przy tym bardzo inteligentny, obdarzony cierpliwością i stałością.

Potrafi oddawać się długotrwałym poszukiwaniom i nie cofa się przed uciążliwą pracą. Urodziny dzisiejsze obiecują powodzenie w życiu – przeważnie jednak dzięki wpływowi przyciągającemu, jaki wywiera silna indywidualność takiego człowieka na innych, a także dzięki jego umiejętności przystosowania się do okoliczności.

Im więcej potrafi zapanować nad sobą samym – tym większe powodzenie osiągnie w życiu. Dopiero wówczas okaże w całej pełni, jak wielką intuicję taki człowiek posiada. Ma zdolności językowe; dobry mówca – umiejętnie prowadzi konwersację i umie zabawić towarzystwo. Wykazuje jednakże w rozmowie zbytnie skłonności do przeciwstawiania się innym poglądom i opozycyjności z zasady. Usposobienie jego jest pracowite, a umysł dość skromny, zamknięty w sobie, zdolny do wysiłków. Lubi życie wiejskie, przyrodę, lasy, itp. i z zamiłowaniem może się poświęcić studiowaniu praw przyrody. Zawód może mu przynieść fortunę.

Zwolennik etykiety i ceremonii, i zawsze chętnie doradza innym, co powinni uczynić, udzielając im pochwał lub nagan wedle uznania. Zadowolony z siebie – nieraz pragnie się stać ośrodkiem powszechnego uwielbienia lub podziwu. Będzie mu się wiodło w życiu – chociaż nie zostanie jednostką naprawdę wybitną i nie zbierze bogactwa.

Dziecko tak urodzone – potrzebuje opieki starannej. Powinno ono nieustannie znajdować się pod obserwacją osób starszych, nie zdając sobie jednak z tego sprawy – inaczej zaraz zacznie udawać i oszukiwać. Nie należy go również pozostawiać samotnym, lecz stale trzymać przy rodzicach lub sprawiedliwych wychowawcach.

Roman Polański data urodzenia, wiek

Roman Polański urodzony 18 sierpnia 1933 w Paryżu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×