Wirtualna Polska

1 lutego: Czas wypełnić swoje obowiązki! Porada numerolog Teano i horoskop urodzeniowy

1 lutego: Czas wypełnić swoje obowiązki! Porada numerolog Teano i horoskop urodzeniowy

1 lutego horoskop urodzeniowy

1 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 4

Ciągłe i sumienne spełnianie obowiązków wymaga nie mniej wysiłku niż czyny bohaterskie – Jan Jakub Rousseau
  • Bądź dzisiaj bohaterem !
  • Wykonaj swoje obowiązki na 110% a poczujesz się wyjątkowo.
  • Ktoś w końcu doceni to co zrobiłeś i dostaniesz na to dowody!
  • Dzisiejsza wibracja sprzyja przekraczaniu swoich ograniczeń…
Wirtualna Polska

GWIAZDY URODZONE 1 LUTEGO

  • Marian Opania (1943) – polski aktor, artysta kabaretowy
  • Edyta Jungowska (1966) – polska aktorka
  • Robert Gonera (1969) – polski aktor

HOROSKOP NA 1 LUTEGO

Kto urodził się 1 lutego jest ambitny, zdecydowany – nie zawsze dotrzymuje swych obietnic.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rozwinięty psychicznie i umysłowo – odczuwa sympatię do osób uduchowionych i uczonych. Wykazuje dużo siły charakteru i poczucia godności własnej. Należy zastrzec, że nadmierne umiłowanie wolności i silne namiętności mogą go zaprowadzić zbyt daleko i nawet narazić na niebezpieczeństwa.

Wirtualna Polska

To też powinien się nauczyć dostosowywać do swego otoczenia. Byłoby to dlań bowiem wielką przykrością, gdyby przy swym zamiłowaniu do niepodległości – został zmuszony do poddawania się koniecznością życiowym i popadł w zależność od innych.

Ambitny i zdecydowany – może dojść do tego, że będzie rządzić swym przełożonym. Chociaż jednak będzie nań wywierać wielki wpływ – mogą mu grozić – właśnie z tej strony – różne niebezpieczeństwa.

O co powinien się troszczyć. Aby jak najwcześniej nauczyć się samoopanowania i zrozumiał, że jego przełożeni i wyżej stojący są tak samo zazdrośni jak i on o swe prawa i przywileje. Niechaj dąży również do przezwyciężenia niepokoju, starając się we wszystkim dookoła dostrzegać tylko dobre strony i nie potępiać ludzi zbyt pochopnie.

Niechaj nie czyni obietnic, jakich nie ma zamiaru dotrzymywać; a poczynione zobowiązania niechaj wypełnia sumiennie. We wszystkim powinien się radzić swego sumienia, a w najważniejszych sprawach ten głos wewnętrzny podda mu najlepsze rozstrzygnięcie.

Zazwyczaj ma licznych przyjaciół, którzy wywierają nań znaczny wpływ. Jego stosunek do ludzkości jest bardzo życzliwy i humanitarny, a jego życzliwość i miłosierdzie dotyczy również w dużym stopniu i zwierząt, którymi się chętnie opiekuje.

Nieustannie dąży do tego, aby poprawić warunki swego otoczenia, zapewnić mu dobrobyt i szersze horyzonty umysłowe. Jest to dlań wielką satysfakcją, gdy może sprawiać przyjemność innym i dostarczać im zdrowych i prostych rozrywek. Wszystkie te cechy charakteru potęgują się z wiekiem.

Edyta Jungowska urodziła się 1 lutego 1966 roku

Edyta Jungowska urodziła się 1 lutego 1966 roku


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×