Szukaj

3 marca: Możesz poczuć samotność… Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

3 marca horoskop urodzeniowy

3 marca horoskop urodzeniowy

3 MARCA – NUMEROLOGICZNA 7

 Żyjemy tak jak śnimy – samotnie – Joseph Conrad
  • Jeśli poczujesz się samotnie – wykorzystaj to i poszukaj pozytywnych, inspirujących  treści.
  • Podążaj za nową „wizją” i bądź kreatywny.
  • Wyostrzona dziś intuicja pomoże podjąć właściwe decyzje, które będziesz mógł wcielić w życie następnego dnia – dzień 8 jest idealny na skuteczne działanie.

ZNANI URODZENI 3 MARCA

  • Zbigniew Kazimierz Boniek (1956) – polski piłkarz, trener
  • Natalia Kukulska (1976) – polska piosenkarka, autorka tekstów
  • Magdalena Mielcarz (1978) – polska aktorka i modelka
  • Jessica Biel (1982) – amerykańska aktorka i modelka
  • Bartosz Obuchowicz (1982) – polski aktor
  • Kasia Moś (1987) – polska piosenkarka, reprezentantka Polski na Eurowizji 2017

HOROSKOP NA 3 MARCA

Kto urodził się dnia 3 marca – jest człowiekiem poważnym, pracowitym, interesującym się studiami naukowymi.

Natura takiego człowieka jest podwójna i nieraz bardzo kontrastowa: Z jednej strony jest bowiem uczuciowy i sympatyczny – a potrafi być również egoistą, oziębły i wymagający. Z wielką cierpliwością i wytrwałością pracuje nad czymś, co go interesuje – a z drugiej znowu strony lekceważy sobie pracę, która wydaje mu się nie dość zachęcająca.

Zazwyczaj jest to człowiek szlachetny, wierny, prostolinijny, zasługujący na zaufanie i mogący zajmować stanowiska odpowiedzialne. Chętnie wstawia się za innymi, przyjmując na siebie rolę pośrednika i mediatora.

Zasługuje również na wspomnienie jego smak artystyczny, poczucie harmonii oraz dobre zdolności do interesów. Specjalnie jednak uzdolniony jest do wszelkiej pracy jaka wymaga dużej zręczności mechanicznej i starannego opracowywania szczegółów.

Dzięki swym specjalnym zdolnościom wrodzonym potrafi odkryć prawdę pod najbardziej różnorodnym przykryciem. To też dzięki swej intuicji może zostać zdolnym detektywem lub sędzią śledczym.

Przy tym wszystkim jest to natura uczuciowa przywiązana silnie do użycia, a miłość i silne namiętności wypełniają jego życie. Częściej kieruje się w życiu uczuciem, aniżeli logiką.

W małżeństwie czeka go miłość i harmonia. Jego życie najczęściej związane jest z innym życiem, a szczęście rodzinne i małżeńskie daje mu pełnię zadowolenia. Kobieta tak urodzona nieraz zawiera dwa małżeństwa lub przeżywa dłuższe związki.

Wady. Człowiek taki jest nieuważny, a zamyśliwszy się nad swymi sprawami – przerywa rozmawiającym niepotrzebnymi uwagami. Może nawet dzięki temu uchodzić za niegrzecznego.

Najważniejsza z wad – to wewnętrzny niepokój jaki nim nieraz miota i pod wpływem którego może okazywać nagły i nieprzezwyciężony upór. Poza tym nieraz nie zdaje sobie dostatecznie sprawy z materialnych warunków życia. Bywa też, iż entuzjazmuje się dla kogoś – ale nie wyjdzie to na dobre ani jemu ani też jego sympatii. Zdarza się również, iż zadaje pytania – ale nie czeka na odpowiedź.

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska urodziła się 3 marca 1976 roku


Natalia Kukulska pokazała córkę

Natalia Kukulska pokazała córkę

Natalia Kukulska z rodziną

Natalia Kukulska z rodziną

Natalia Kukulska o trzeciej ciąży

Natalia Kukulska o trzeciej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×