26 maja: Czas na zmianę poglądów! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

25 maja horoskop urodzeniowy

25 maja horoskop urodzeniowy

26 MAJA NUMEROLOGICZNA 5

Kluczem do zmiany jest skupienie całej energii, nie na walce ze starym, tylko na budowaniu nowego – Socrates

  • Pięć sprzyja poszerzaniu horyzontów i nowemu spojrzeniu na świat – wykorzystaj to!
  • Warto zmienić coś w swoim życiu, dzisiejsze wibracje pomogą to osiągnąć.
  • Zrób coś inaczej, niż dotychczas i poczuj wolność…

ZNANI URODZENI 26 MAJA

  • Lenny Kravitz (1964) – amerykański piosenkarz, producent muzyczny
  • Bartłomiej Topa (1967) –  polski aktor
  • Maria Góralczyk (1981) – polska aktorka, modelka

HOROSKOP NA 26 MAJA

Kto urodził się dnia 26 maja w życiu dość mu się wiedzie, a jego wszechstronne zainteresowania i projekty realizują się pomyślnie.

Lubi w życiu ryzykować. Inny jest w swych myślach, a inny w czynach.

Zręczny jest bardzo w wyrażaniu swych myśli, czy w słowie, czy w piśmie i okazuje zdolności artystyczne i literackie. Nieco wyniosły i egoistyczny – jest dobrym pracownikiem umysłowym; potrafi zwłaszcza dobrze rozumować i dowodzić słuszności swego zdania.

W sporach jest zacięty i nieustępliwy. Wykazuje w ogóle dość wojowniczą naturę – jest też zazdrosny. Nie cofa się w życiu przed ryzykiem i hazardem. Jest to człowiek wszechstronnie uzdolniony o naturze podwójnej. Inne jest jego wnętrze – a inaczej postępuje na zewnątrz.

Nastroje jego zmieniają się nieustannie. Gdy jest dobrze usposobiony – wówczas jest doskonałym pracownikiem i chętnie przychodzi z pomocą innym. Pod wpływem zaś złych nastrojów – jest bezwładny i obojętny. Naogół trzeba stwierdzić, że w życiu dość mu się wiedzie, a jego wszechstronne zainteresowania i projekty realizują się pomyślnie.

Przy tym interesy swe prowadzi umiejętnie i systematycznie, i również w swych zajęciach i pracy umysłowej jest staranny i metodyczny. Zwraca uwagę na swe zachowanie się, wygląd zewnętrzny i troszczy się o ubranie.

Może liczyć na powodzenie i karierę w wojskowości. Jego bracia mogą osiągnąć dobre stanowiska. Czyni on odważne wysiłki w celu zdobycia bogactwa i osiągnięcia dobrego stanowiska.

Co mu grozi. Czeka go jednak opozycja wrogów, która będzie mu w tym przeszkadzać dość silnie i nie można powiedzieć na pewno, czy mu się uda zwalczyć swych przeciwników. Życie tego zależne jest od ryzyka.

Lenny Kravitz

Lenny Kravitz urodził się 26 maja 1964 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×