24 października – postaw dziś na intuicję! Numerologiczne wskazówki i horoskop urodzeniowy!

24pazdziernika

24 października – numerologiczna 7

Dziś warto pozwolić sobie na myślenie o idealnym życiu…

7 sprzyja introspekcji, skorzystaj z tego i odszukaj swoje marzenia.

Aura dnia sprzyja podjąć właściwe decyzje, które warto wcielić w życie następnego dnia – dzień 8 jest bowiem na to idealny!

„Pokonanie strachu, to początek mądrości.”

Bertrand Russell

Gwiazdy urodzone 24 października:

  • Marek Siudym (1948)  polski aktor
  • Ewelina Flinta (1979)  polska piosenkarka
  • Edyta Krzemień (1985) polska aktorka, wokalistka (Teatr Roma)

Jakie są osoby z 24 października według astrologii?

Urodzony 24 października dąży do osiągnięcia potęgi.

Jest to mocna indywidualność, a przy tym człowiek zmysłowy, uczuciowy, namiętny – dzięki czemu może podpaść pod wpływ innych ludzi. Waleczny i chytry jednocześnie — nie cofa się przed walką. To też nieraz zaplątuje się w życiu w różne nieporozumienia i spory, i stara się wówczas torować sobie drogę raczej przy użyciu siły, aniżeli drogą wysiłków umysłowych.

Nierzadko swym własnym zachowaniem się przysparza sobie wrogów. Czasami waha się i namyśla – ale gdy przyjdzie chwila czynu – łączy doskonale swój bystry i wojowniczy umysł z silna wolą – i zazwyczaj osiąga powodzenie.

Gdy sobie raz nakreśli jakiś cel w życiu – dąży do niego z wytrwałością i zdecydowaniem, a jego pewność siebie pozwala mu na przezwyciężenie trudniejszych sytuacji życiowych. Okazuje dużo dumy i wiary w swe zdolności. Nadaje się do zajmowania stanowisk wybitnych, a może również osiągnąć powodzenie w wojskowości. Potrafi układać doskonałe projekty i zręcznie wcielać je w życie.

Wady. Niechaj stara się przezwyciężyć swe skłonności do gniewu, zazdrości, wybryków i nauczy się uwzględniać również zdanie innych ludzi. W małżeństwie czekają go niepokoje.

Kobieta urodzona dzisiaj – zna się na kuchni i dobrze prowadzi gospodarstwo domowe. Charakter jej nie jest konwencjonalny – gdyż jest oryginalna, samodzielna, i czasami okazuje skłonność do szyderstwa. Mimo to jest na ogół lubiana.

Urodziny dzisiejsze dają zazwyczaj mocną budowę ciała i silny organizm, obdarzony dużą wytrzymałością. A mimo to organizm ten jest niezwykle wrażliwy i łatwo może podlegać infekcji. W kierunku tym należy zachować ostrożność.

Ewelina Flinta urodzona 24 października 1979

Ewelina Flinta urodzona 24 października 1979


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×