Wirtualna Polska

21 stycznia: Dzień pełen niespodzianek! Jak go wykorzystać podpowiada numerolog TEANO!

21 stycznia: Dzień pełen niespodzianek! Jak go wykorzystać podpowiada numerolog TEANO!

21 stycznia

 21 STYCZNIA  – NUMEROLOGICZNA 5!

Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek – Charles Knight

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dziś nie będziesz się nudzić! Wibracja dnia sprzyja zmienności i różnorodności. Podejdź zatem do zadań w nowy, niekonwencjonalny sposób, popatrz na wszystko z nowej perspektywy. Umów się na spotkanie z nowymi osobami, przeczytaj czyjeś opinie – nabierzesz w ten sposób dystansu do siebie…

Wirtualna Polska

GWIAZDY URODZONE 21 STYCZNIA

  • Benny Hill (1924) – brytyjski aktor komediowy (zm. 1992)
  • Anna Polony (1939 ) – polska aktorka teatralna i filmowa
  • Geena Davis (1956 ) – amerykańska aktorka filmowa
  • Agnieszka Rylik (1974) – polska bokserka, mistrzyni świata, reporterka TVN
  • Emma Bunton (1976) – brytyjska piosenkarka, była gwiazda Spice Girls
  • Izabella Anna Miko (1981) – polska aktorka i modelka
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

HOROSKOP NA 21 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 21 stycznia pragnie oddziaływać na innych i dać im odczuć swe wpływy.

Jest to natura  pełna ambicyi i dążeń wysokich. Nie zawsze jednak może zrealizować swe zamierzenia, gdyż przeszkodzi mu w tym najczęściej siła obca, na która wpłynąć nie jest w stanie.

Dzięki swym zdolnościom i dzięki pozycji życiowej powołany jest do tego, aby być kierownikiem lub przywódcą zrzeszeń, towarzystw lub nawet społeczeństwa.

Działa niezwykle szybko i postępuje prosto do celu. Obdarzony jest również zdolnością koncentracji, a mimo to daleki może być od osiągnięcia swych celów i spełnienia się jego ambicyj. Umysł jego chociaż bardzo bystry – skłonny jest do pesymizmu i dopatrywania się wszędzie stron ciemnych.

Wady jego – to niewiara w siebie i egoizm. Mówi nieraz zbyt wiele i przesadza swe troski i kłopoty.

Nie wybucha gniewem pośpiesznie – lecz gdy się narusza jego prawa lub interesa – wpada w pasję i może się stać w swych groźbach zawzięty.

Zresztą wszystko w jego życiu zależy od środowiska w jakim się urodził oraz od dziedziczności – dąży bowiem ślepo za odziedziczonymi impulsami i najczęściej nie potrafi się umiejętnie dostosowywać do innych oraz okazywać potrzebnej dyskrecji.

Co mu grozi. Idąc za głosem opinii tłumów i szukając poklasku mas – oddala się od swych celów życiowych i wchodzi na bezdroża, przez co całe jego życie może stać się nienaturalne. Nie osiągnie wówczas swych zamierzeń i celów.

Może się zdarzyć, iż w życiu będzie ulegać złudzeniom, przy czym jego nadzieje będą wielkie, lecz rezultaty wysiłków nieznaczne.

Jak wychować dziecko w dniu tym urodzone. Uwaga wychowawców powinna być skierowana na to, aby pragnienia takiego dziecka i jego pożądania były jak najprostsze, a zachowanie się naturalne. Ma ono bowiem zamiłowanie do zewnętrznej ostentacji, które może się szybko wyrodzić w upodobania wulgarne, zwłaszcza pod wpływem nieodpowiedniego towarzystwa.

Emma Bunton urodziła się 21 stycznia 1976 roku

Emma Bunton urodziła się 21 stycznia 1976 roku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×